• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Český lev

    Položka č.: 258067

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:01

    dřevoryt, 10,2 x 11,9 cm, sign. PD Arno Nauman, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pokorný

    Položka č.: 258063

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:39

    dřevoryt, 10,6 x 13,3 cm, sign. PD Pokorný, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Šimek

    Položka č.: 250816

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:17

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Novák

    Položka č.: 250812

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    Položka č.: 249347

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:48

    tuš, tužka, papír, 16,8 x 12,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Poutník hledí na západ slunce

    Položka č.: 238765

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:13

    litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 227945

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:38

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    Položka č.: 226310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Filipi?

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 226231

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 15:15

    lept, 22,8 x 17 cm, sign. PD Jan Filipi?, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Doly

    Položka č.: 220347

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodinná idyla

    Položka č.: 220333

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:55

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Muž v dešti

    Položka č.: 220298

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:47

    litografie, 1961, 21 x 17 cm, sign. PD MHolý 61, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    Položka č.: 220276

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét dívky

    Položka č.: 219629

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:34

    litografie, 1958, 17 x 13 cm, sign. PD Jan Bauch 58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217504

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:31

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Pražský hrad

    Položka č.: 217499

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:30

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Blíženci

    Položka č.: 211277

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:24

    linoryt, 24 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Pavel Roučka

    Kostel sv. Jiljí v Praze

    Položka č.: 200035

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:21

    lept, 39,5 x 30 cm, sign. PD Roučka, č. 2/80, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Josef Syrový

    (1879-1956)

    Bárky na břehu moře

    Položka č.: 180979

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:10

    akvarel, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, sign. PD J. Syrový, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka na UMPRUM v Praze, V. Hynaise na AVU, K. Marra v Mnichově a J. Humberta v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 267103

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:28

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 267095

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:24

    litografie, akvarel, 1972, 15,8 x 22,8 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1973, páska kolem pasparty zažloutlá a zašlá nebo ušpiněna, místy mírně otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Uměl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 267093

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:20

    litografie, akvarel, 1971, 15,4 x 22,7 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, DU p. f. 1972, pasparta lehce zažloutlá, páska zažloutlá, zašlá a místy odřená, v pravém dolním rohu pasparty žlutá čára, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabi…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Houdek

    Loďka

    Položka č.: 267048

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:12

    olej, karton, 30,5 x 39,5 cm, sign. LD Houdek, rám, malba při okrajích mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jan Raffael Schuster

    (1888-1981)

    Otakarova bašta (České Budějovice)

    Položka č.: 266899

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 22:01

    tuš, akvarel, 32,8 x 44,6 cm, sign. PD R. Schuster, papír mírně zažloutlý a lehce ztmavlý u okrajů, ve spodní části papíru několik drobných hnědých teček, vpravo dole červená čárka (mimo kresbu), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 749 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Eugéne Bejot

    (1867-1931)

    La Bastille

    Položka č.: 266201

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:24

    suchá jehla, akvatinta, 1992, 14,8 x 17,6 cm, značeno v desce LD Eug. Bejot Paris 92, rám, zezadu nalepeny štítky a razítko, papír mírně zažloutlý, kolem grafiky tmavší zažloutlý rámeček po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovské město v Praze

    Položka č.: 263664

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:06

    olej, karton, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Interiér Pražské Staronové Synagogy

    Položka č.: 263663

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 21:04

    olej, plátno, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 263624

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:58

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Šimůnková

    Pohled ze zahrady

    Položka č.: 262680

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:40

    litografie, 1985, 19,5 x 25 cm, sign. PD Šimůnková 85, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdkyně

    Položka č.: 262654

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:22

    litografie, 1963, 10,2 x 14,7 cm, sign. PD Emil Kotrba, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)