• Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 237044

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Radomír Leszczyński

    Ptáci III.

    Položka č.: 237037

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:56

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bubeníčka na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Svolinský

    Žena v květu

    Položka č.: 235443

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:54

    dřevoryt, 12 x 8,2 cm, sign. PD K Svolinský, papír u horního okraje přeložen (zasahuje kousek grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V stáji

    Položka č.: 235442

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:52

    litografie, 1953, 19 x 13,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 53, č. 70/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Děti na saních

    Položka č.: 235441

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:50

    litografie, 1952, 8 x 13,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Poníci

    Položka č.: 235440

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:48

    litografie, 11,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba, č. 38/100, papír má u horního okraje několik teček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Forum Romanum - Roma

    Položka č.: 235413

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:46

    lept, 15,5 x 10,9 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt s příborem

    Položka č.: 235412

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:44

    tisk, 20,6 x 15,6 cm, na spodním okraji vepsáno modrou tužkou "Dalí", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Větvička

    Položka č.: 235411

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:42

    lept, 14,2 x 11,3 cm, sign. SD L. Jiřincová, papírová pasparta, lehce zažloutlej papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Rollín

    (1887-1942)

    Břízy u řeky

    Položka č.: 235410

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:40

    lept, 16 x 18,5 cm, sign. PD V. Rolín, papír při pravém okraji zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ernst Voller

    Zahalená v ponožce

    Položka č.: 235409

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:38

    fotografie, 24 x 16,5 cm, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Cirkus

    Položka č.: 235408

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:36

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:34

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Potopa

    Položka č.: 235406

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:32

    kamenorytina, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Námluvy

    Položka č.: 235405

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:28

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 235403

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 235402

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:24

    tuš, papír, 21,5 x 15,7 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mostecká věž

    Položka č.: 235401

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:22

    olej, karton, 23 x 33,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    Položka č.: 232678

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:20

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vít Ondráček

    Bez názvu (PF 2007)

    Položka č.: 232677

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:18

    kombinovaná technika, 16,5 x 12 cm, sign. PD Vít Ondráček, č. 19/50, s textem Ludvíka Kundery: Noví příchozí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 232676

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 232675

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 232674

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 232673

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (PF 1972)

    Položka č.: 232672

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:08

    ocelorytina, 1971, 6,2 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 63/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    Položka č.: 232671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:06

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 232670

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    Položka č.: 232669

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:02

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    Položka č.: 232667

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 22:00

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)