• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovký hřbitov

    Položka č.: 220879

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:12

    olej, karton, 9,5 x 16 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 220877

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:10

    olej, karton, 13,5 X 15 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Čertovka

    Položka č.: 220876

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:08

    olej, karton, 17 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, na LD na přední straně nápis Praha, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Koráby

    Položka č.: 220571

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:06

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 87, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Velké plachetnice

    Položka č.: 220570

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:04

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 88, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní den (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219500

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:02

    tužka, kvaš, papír, 1929, 50 x 36 cm, sign. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219498

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1926, 34,5 x 49,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    U rybníka (Konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 219497

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:58

    tužka, kvaš, papír, 1925, 16,8 x 29,4 a 16 x 25,8 cm, sign. Ullrych 25, nalepeno na kartonu, pokrčený, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Procházka zasněženou Prahou

    Položka č.: 218847

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:56

    olej, plátno, 19,5 x 11,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    Položka č.: 218506

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:54

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Horník (Ex libris M. Forman)

    Položka č.: 218188

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:52

    lept, 9,5 x 7,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kališník (Ex libris Jar. Černý)

    Položka č.: 218187

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:50

    dřevoryt, 13,1 x 9,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muž (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 218186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:48

    lept, 1944, 18,5 x 7,8 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Malá Strana (PF 1970 Václav Grégr)

    Položka č.: 218184

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:46

    litografie, 1969, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Dvojice (Ex libris Ivan Berka)

    Položka č.: 218183

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:44

    lept, 12,2 x 5,7 cm, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    Položka č.: 217646

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:42

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hrad (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217604

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:40

    litografie, 6 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kostel na vesnici (Ex libris Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217603

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Paní Zdislava

    Položka č.: 217600

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:36

    linoryt, 8 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Petr Hampl

    Egyptský motiv (Ex libris- Aleš Nevečeřal)

    Položka č.: 217599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:34

    akvatinta, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Petr Hampl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Pokynutí

    Položka č.: 217167

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Postava ženy

    Položka č.: 216661

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:30

    litoofset, 1943, 14 x 10 cm, použito jako novoročenka Aloisovi Moravcovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Položka č.: 215581

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:28

    lept, 1987, 12,5 x 9,8 cm, sign. PD J. Pileček 87, č. 27/110, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama za zády

    Položka č.: 215303

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:26

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 56,5 x 42,2 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 215271

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:24

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 50 x 37,4 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 215253

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:22

    uhel, papír, 1979, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrn

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženské akty

    Položka č.: 215229

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:20

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 64,6 x 47,4 cm, sign. LD Monetti 76, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 215211

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:18

    tužka, kvaš, papír, 1939, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 39, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Ženy v lázních

    Položka č.: 215206

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:16

    kvaš, tuš, tempera, koláž, papír, 61,1 x 42,8 cm, sign. LD Monetti, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Pohled na městečko

    Položka č.: 214284

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 19:15

    olej, plátno, 45 x 61 cm, sign. PD, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu