• Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Žatva u březového háje

    Položka č.: 249014

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:26

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Tell´s Knabe

    Položka č.: 246859

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:20

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    Položka č.: 242985

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Rajchl

    (1926-2017)

    Vesnice mezi vrchy

    Položka č.: 241780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:30

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:32

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vzhlížení

    Položka č.: 223926

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:30

    lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Andělský hrad v Římě

    Položka č.: 221666

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:22

    olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Frankfurt

    Položka č.: 221617

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:20

    olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Palác Real (Madrid)

    Položka č.: 218302

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12

    olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 268088

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Le Souaire

    Položka č.: 267213

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:50

    dřevořez, 10 x 14,8 cm, značeno v desce LD PG; LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, rožky nepatrně ohnuté, papír místy zašpiněný, PD tužkou vepsáno Gauguin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alfred Kindler

    (1925-2019)

    Zima

    Položka č.: 268054

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:08

    olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Petr Štěpán

    Kodex

    Položka č.: 267286

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:02

    suchá jehla, 1992, 22,5 x 15,2 cm, sign. PD Štepán 92, rám, č. 2/95, u okraje papíru zažloutlé po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jan Jemelka ml.

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 267285

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:00

    barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 267217

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:58

    akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 267102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 267045

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 266446

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Sv. Jiří

    Položka č.: 266396

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28

    gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 261948

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36

  • Jaroslav Pokorný

    (1903-1969)

    Hrnčíř

    Položka č.: 124271

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 1

    Položka č.: 262821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 2

    Položka č.: 262822

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 3

    Položka č.: 262823

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 4

    Položka č.: 262824

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 5

    Položka č.: 262825

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 6

    Položka č.: 262826

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 8

    Položka č.: 262827

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 14

    Položka č.: 262828

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)