• Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Petrov

    Položka č.: 123658

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:45

    dřevoryt, 1938, 22 x 17,4 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4090 Historie příhozu

  • Johann Heinrich Lips

    (1758-1817)

    Leibnitz

    Položka č.: 123653

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:40

    mědirytina, 10,2 x 5,8 cm, značeno DU v desce J H Lips Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu

  • Jan Hrubý

    Bandaska

    Položka č.: 122550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:25

    litografie, 17 x 11 cm, sign. PD Hrubý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4419 Historie příhozu