• Jolana Petrlíková

    Kámen ve vodě

    Položka č.: 267169

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2022 14:01

    akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Malostranská Mostecká věž

    Položka č.: 266768

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 22:02

    lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 263667

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 263660

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:12

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Koupající se

    Položka č.: 262124

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:22

    lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Miloslav Holý

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 260217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:18

    pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • J. Kubíček

    Ženy s hráběmi

    Položka č.: 260054

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:14

    dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 246708

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:56

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:52

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    (1893-1973)

    Návštěva

    Položka č.: 239068

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:36

    tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Ondřej Michálek

    Dekorace III.

    Položka č.: 266368

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 20:28

    serigrafie, 1980, 36 x 50 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1980, č. 24/40, v dolní části papíru mimo tisk lehce ušpiněn, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Moře v bouři

    Položka č.: 264947

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:48

    olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tomáš Bím

    Dunlop (ex libris Mauler J.)

    Položka č.: 262145

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:20

    suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Marina Bychlová

    Matka

    Položka č.: 258253

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 18:44

    pastel, papír, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD Bychlová, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Bohuslav Slánský

    (1900-1980)

    Noční ulice

    Položka č.: 226839

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:46

    lept, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. LD B. Slánský 32, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze, poté prof. M. Doernera na Akademii v Mnichově, S. Mauera na Akademii ve Vídni, prof. Krause v Drážďanech a prof. de Wilda v Muzeu Franse Halse v Haarlemu

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaromír Skřivánek

    (1923-2010)

    Noční plavba

    Položka č.: 267227

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:45

    litografie, 13,8 x 9,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Peterka

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 246126

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:41

    litografie, 1967, 22,8 x 30 cm, sign. LD Peterka 1976, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Koupající se Číňanky

    Položka č.: 137165

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:36

    tisk, 27,6 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Křemenová

    Zamyšlení

    Položka č.: 246130

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:30

    litografie, 1952, 39,7 x 21,8 cm, značeno PD Z. K., mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Milan Entler

    Karlův most

    Položka č.: 195852

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:14

    litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Entler

    Poledne

    Položka č.: 226841

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:13

    litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Pes

    Položka č.: 254707

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:03

    litografie, 13,7 x 10,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 177/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Domy

    Položka č.: 254708

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:02

    litografie, 15 x 10,1 cm, sign. PD Milena Dvořáková, E. A., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Švadlenka

    Položka č.: 267237

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:25

    dřevoryt, 1919, 8,6 x 8,7 cm, sign. PD Karel Tondl, vlastnoruční tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale d…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Jarní tráva

    Položka č.: 246234

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:22

    akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    Položka č.: 246238

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:19

    akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Květiny

    Položka č.: 246241

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:18

    akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horách (z Bukové k Špičáku)

    Položka č.: 232280

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:15

    tuš, pastel, papír, 1950, 23 x 27,7 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice. Od Antonínova k Špičáku

    Položka č.: 232286

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:14

    pastel, papír, 1950, 22,4 x 30,4 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Albrechtice v Jizerských horach - Desná

    Položka č.: 232311

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:10

    pastel, tuš, papír, 1950, 29,8 x 21,9 cm, sign. PD Filip, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)