• Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zahradní domek

    Položka č.: 177806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 12:25

    litografie, 1959, 37 x 26 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 3/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Hřiby

    Položka č.: 177682

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 11:25

    olej, sololit, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Noční krajina

    Položka č.: 177661

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:45

    olej, sololit, 25 x 49 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Duha

    Položka č.: 138986

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:20

    olejový pastel, 1987, 34 x 49 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 195851

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:55

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ulička na Malé Straně

    Položka č.: 195849

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:45

    litografie, 33,3 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Pralínky

    Položka č.: 195846

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:30

    kombinovaná technika, papír, 1976, 14,2 x 11,4 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubičková 76, 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jirkal

    Vesnice v horách

    Položka č.: 195842

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:19

    olej, plátno, 1952, 35 x 43,5 cm, sign. PD Jirkal 1952, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 675 CZK (27 €)

  • Ola Beranová

    Hrozen vína

    Položka č.: 195837

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 20:45

    akvarel, tužka, papír, 1923, 29,5 x 21,7 cm, sign. PD Ola Beranová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Kremer

    Skály u moře

    Položka č.: 195827

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:55

    tempera, karton, 23,6 x 36,2 cm, sign. PD A. Kremer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tři figury

    Položka č.: 195820

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:20

    uhel, papír, 22,4 x 32,8 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Všichni se o mě ucházeli

    Položka č.: 195819

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:15

    uhel, papír, 32,1 x 24,2 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • M. Vančura

    Slunečnice

    Položka č.: 195813

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 23:00

    olej, plátno, 1956, 65 x 46 cm, sign. PD M. Vančura, blindrám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Petrů

    Polní kvítí

    Položka č.: 195811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:56

    olej, karton, 49 x 38,5 cm, sign. PD K. Petrů, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 195810

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:45

    olej, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Š 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Lehký - Brodský

    (1897-1942)

    Beskydy

    Položka č.: 195807

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:36

    olej, dřevo, 1941, 48 x 64 cm, sign. LD K. L. Brodský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Madona

    Položka č.: 195806

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Odrazy na hladině

    Položka č.: 195803

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:10

    tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Démon

    Položka č.: 195801

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:00

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • B. Kopecký

    Flétnista

    Položka č.: 191344

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 21:35

    litografie, 1980, 33,4 x 27,3 cm, sign. LD B. Kopecký 80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Hudební motiv

    Položka č.: 188751

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2016 23:10

    uhel, papír, 1981, 58 x 38 cm, sign. PD Zd. Kleindienst 81, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Leonid Osipovič Pasternak

    (1862-1945)

    Beethoven

    Položka č.: 186743

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2016 21:50

    litografie, 37 x 37,5 cm, značeno PD na kameni L. Pasternak, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Krajina u Částkova

    Položka č.: 179590

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2016 19:15

    pastel, tuš, papír, 1962, 28 x 39,5 cm, sign. PD Albich, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Salcmana, C. Boudy, K. Lidického a F. Kovárny na pedagogické fakultě UK - výtvarná výchova v Praze, člen výtvarné skupiny Proměna, člen Syndikátu výtvarných umělců a Unie českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Viktor Mokrý

    (1892-1975)

    Chalupy v Přílepech

    Položka č.: 177577

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 22:30

    tempera, tuš, karton, 40,5 x 52,4 cm, sign. PD F. V. Mokrý, na zadní straně štítek s popisem, razítko Vystaveno ve IV. krajském středisku SČSVU Aleš, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera, předseda Umělecké besedy, člen SVU Al…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor I.

    Položka č.: 169159

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:53

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,7 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1098, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Blanka Kadečková

    Dvojník

    Položka č.: 164168

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:10

    olej, plátno, 1992, 36 x 30 cm, sign. PD Kadečková 92, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Smetany

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Položka č.: 185440

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:10

    litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, č. 74/140

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jana Procházková

    (1975)

    Abtraktní kompozice "štěstí"

    Položka č.: 185438

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:00

    akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. DU Jana Pro., studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Nad Rudým mořem

    Položka č.: 185411

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 05. 2015 22:15

    olej, plátno, 2014, 50 x 45 cm, PN monogr. AK 14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Plakát k výstavě

    Položka č.: 176427

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2014 22:45

    serigrafie, 1991, 94 x 62 cm, sign. DU O. Smutný 1991, č. XXVII/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu