• Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Karel Novák

    Položka č.: 233742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:30

    dřevoryt, 1923, 5,9 x 5,9 cm, sign. PD J.Váchal, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. J. Svatop. Procházka

    Položka č.: 233738

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:26

    dřevoryt, 1925, 10 x 9,8 cm, sign. PD J.Váchal 25, Dr. J. S. Procházka byl přírodovědcem, pracovníkem Národního muzea a jedním z prvních ochránců přírody. Kromě vydaných ex libris doprododil J. Váchal v roce 1920 třemi dřevoryty Procházkovu knihu Atlantis (vydána pod preudonimem Dr. Svante Kosmos).,…

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 233721

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:09

    litografie, 1952, 28 x 40 cm, sign. PD Karel Tondl, zažloutlý papír, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Paříži, P…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 233720

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:08

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, rám, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Vilém Závada

    Položka č.: 233718

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:06

    litografie, 1960, 18,5 x 14,2 cm, sign. PD MŠvabinský, soupis Páleníček, Švabinská č. 810, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Hanuš Schwaiger

    Položka č.: 233716

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:04

    lept, 1907, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Max Švabinský

    Poledne

    Položka č.: 233715

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:03

    lept, 23,5 x 28,5 cm, sign. PD M Švabinský, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Max Švabinský

    Ráno

    Položka č.: 233714

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:02

    lept, 24,5 x 29 cm, sign. PD M Švabinský, rám

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    V podhradí

    Položka č.: 233703

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 16 x 12,3 cm, sign. PD T. F. Šimon, pasparta, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 233695

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:43

    litografie, 56,5 x 73,5 cm, rám, 35/35, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Šalamoun

    Abece

    Položka č.: 233694

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:42

    litografie, 1993-1996, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 93-96, rám, 12/60, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Zátiší s lahví a melounem

    Položka č.: 233672

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:20

    fotografie, 27,5 x 21,3 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Gustav Mahler

    Položka č.: 233670

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Položka č.: 233660

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:08

    litografie, 31,5 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 233654

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 17:02

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 43/89, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Sušení sena

    Položka č.: 233640

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 16:48

    tempera, kvaš, papír, 27,5 x 33 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233618

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 16:26

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Labyrint I.

    Položka č.: 233555

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:47

    serigrafie, 1998, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Rathouský 1998, 5/25, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Pon

    Kočka

    Položka č.: 233544

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:36

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Před výlohou

    Položka č.: 233542

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:34

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 36 x 54 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Pivovarská

    Ostravské ráno

    Položka č.: 233540

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:32

    olej, plátno, 1975, 42,5 x 70 cm, sign. PD Pivovarská 75, rám , vzadu nalepen autorský štítek , na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    Položka č.: 233536

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:28

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karol Ondreička

    O tebe

    Položka č.: 233526

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 18:18

    lept, 1989, 20,4 x 15,4 cm, sign. PD Karol Ondreička, E.A..II.XX, antiqari.at Radhošťská

    Ležící akt

    Položka č.: 233506

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Lesní potok

    Položka č.: 233486

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:38

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    Položka č.: 233469

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:22

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 233468

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    Položka č.: 233442

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:58

    serigrafie, 1987, 28 x 14 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    Položka č.: 233444

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:57

    lept, akvatinta, 44 x 30 cm, sign. PD Matějíček, 34/80, Antikvariát Dlážděná

  • Adéla Matasová

    Vývoj

    Položka č.: 233443

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2019 16:56

    suchá jehla, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)