• Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Šamanský obřad (str. 323, obr. 26)

    Položka č.: 220592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:10

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 41, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke H. Sienkiewicz: Pouští a pralesem, Setkání s gepardem (str. 334, obr. 27)

    Položka č.: 220590

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:09

    škrábaná křída, papír, 21,3 x 14 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 38, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Brožík?

    Pasačka

    Položka č.: 220144

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 19:02

    olej, karton, 23,5 x 11,5 cm, rám, vzadu připsáno V. Brožíkovi, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Řimnáč

    PF 1989

    Položka č.: 234230

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 18:55

    suchá jehla, pastel, 1988, 7,4 x 6,7 cm, sign. PD Řimnáč, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Lodě

    Položka č.: 225366

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 18:45

    lept, 1999, 8,5 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 99, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Oberthor

    Masopustní maškary

    Položka č.: 234176

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 18:10

    litografie, 1990, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD K. Oberthor 90, pasparta, 21/30, na zadní straně štítek s popisem, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Havran

    Položka č.: 224837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 16:50

    suchá jehla, 1978, 10,8 x 19 cm, sign. PD Klápště 90, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zlaté karavely

    Položka č.: 227696

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 16:35

    litografie, 1968, 24,5 x 50 cm, sign. PD V. Junek 68, rám, 128/200, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Milan Entler

    Don Giovanni

    Položka č.: 234206

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 15:40

    litografie, 10,6 x 7,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Milan Entler

    Pražský motiv

    Položka č.: 234207

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 15:35

    litografie, 7,1 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 234175

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 15:13

    litografie, 1974, 19,2 x 32 cm, sign. PD Karel Beneš 74, 149/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Carl W. Würbs

    (1807-1876)

    Das Lustschloss im Baumgarten bei Prag

    Položka č.: 216854

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:50

    ocelorytina, 12,8 x 17 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. L. Thümling, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Různí autoři

    Osobnosti velké francouzské revoluce

    Položka č.: 216915

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:25

    6x mědirytina, 18 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Die Hauptkirche in Eger (Cheb)

    Položka č.: 203791

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:20

    ocelorytina, 19. století, 16,6 x 11 cm, značeno LD v desce J. Poppel del. a PD Ch. Rosée sculp., mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Die Beichte im Walde

    Položka č.: 203991

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:15

    mědirytina, 17,8 x 22,3 cm, značeno PD v desce A. H. Payne, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dobytí Bastily

    Položka č.: 203972

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:45

    mědirytina, 18 x 11,3 cm, při okrajích drobné skvrnky a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The Merry Maid of. Islington.

    Položka č.: 209269

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:35

    litografie, 36,5 x 20,3 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    The Chamberlain at court

    Položka č.: 209270

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:30

    litografie, 37,7 x 23,7 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Adolf Müller

    (1694-1776)

    Sündfluth

    Položka č.: 234204

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 17:00

    mědirytina, 12,3 x 17,4 cm, značeno LD Klein del. a PD G. A. Müller sc., zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kratina

    (1872-1950)

    Pieta

    Položka č.: 216517

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 16:45

    tužka, papír, 1903, 23,7 x 18 cm, sign. PD J. Kratina 1903, Antikvariát Dlážděná, studium v Praze, na École des Beaux Arts a Académii Julien v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Ehman

    Dudaim se Mauz Arabum

    Položka č.: 223299

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 15:45

    mědirytina, 30,5 x 19,5 cm, značeno PD v desce A. Ehman Sc. A: V:, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled z Mariánské skály k Valdštejnu (Český ráj)

    Položka č.: 216859

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 20:18

    dřevoryt, 1929, 8 x 14,6 cm, monogram LD KV, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Radostné chvíle

    Položka č.: 234203

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 19:50

    akvarel, tužka, papír, 12 x 18 cm, monogr. PD BVS, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 504 CZK (21 €)

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 18:35

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    Položka č.: 217000

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Eros a Psyche (Ex libris)

    Položka č.: 217049

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 16:15

    lept, 15,6 x 11,3 cm, sign. Konůpek, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Konůpek

    Grafické sbírky Jaroslava Picky

    Položka č.: 217019

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 16:10

    litografie, 21,2 x 14 cm, monogr. KPK, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zahrada s fontánou

    Položka č.: 217008

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 15:30

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 234183

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 18:02

    olej, plátno, 36,5 x 30 cm, rám, v horní části plátno poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Akt dívky

    Položka č.: 228593

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 16:25

    litografie, 26 x 34,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu