• Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 186619

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2018 12:15

    dřevoryt, 18,1 x 24 cm, PD značeno v desce VP, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • František Kobliha

    Horský motiv

    Položka č.: 186608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2018 12:10

    akvatinta, 21 x 15,6 cm, sign. PD F. Kobliha, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3272 Historie příhozu

  • Hugo Boettinger (Dr. Desiderius)

    (1880-1934)

    Členové Hollaru

    Položka č.: 214085

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2018 10:00

    litografie, 1928, 22 x 31,5 cm, sign. PD H. Boettinger 1928, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5998 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    Koupání

    Položka č.: 213634

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 18:00

    dřevoryt, 12 x 10 cm, DU značeno ve štočku T.F.Š., přeložený, při okraji roztržený papír, na papíře drobné svkrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu

  • Vlastislav Hofman

    (1884-1964)

    Walt Whitman

    Položka č.: 202467

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 16:30

    dřevoryt, 28 x 18,3 cm, sign. PD Vlastislav Hofman, Antikvariát Ostrovní, žák A. Liebschera na ČVUT v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců, skupiny Tvrdošíjní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID2775 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Úplněk

    Položka č.: 202129

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 15:50

    litografie, 1990, 22,9 x 17 cm, sign. PD Z. Burgetová 90, č. 21/100, ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6378 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Labyrint

    Položka č.: 201573

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 15:35

    mezzotinta, 50 x 39,7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Strom

    Položka č.: 201562

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 15:10

    litografie, 1980, 42 x 31 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 54/100, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 920 CZK (37 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Nad krajinou

    Položka č.: 201559

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 15:05

    litografie, 1994, 40,4 x 29,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, č. 21/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5045 Historie příhozu

  • Zdeňka Burgetová

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 201556

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 15:00

    litografie, 1989, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, č. 28/110, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 201555

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 14:55

    litografie, 1989, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, č. 29/110, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 612 CZK (25 €)

  • Sára Pokorná

    Medvěd

    Položka č.: 180475

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:55

    olej, plátno, 70 x 95 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Ex Libris Lyra Pragensis

    Položka č.: 179186

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:45

    dřevoryt, 7,4 x 5,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, č. 37/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Zdenek Bugáň

    Jezero

    Položka č.: 173512

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:20

    kombinovaná technika, 1986, 13,3 x 9,3 cm, sign. PD Bugáň 1986, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6201 Historie příhozu

  • Zdenek Bugáň

    Ex Libris O. Premstaller

    Položka č.: 173511

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:15

    kombinovaná technika, 1984, 9,3 x 6,3 cm, sign. PD Bugáň 1984, č. 4/60, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenek Bugáň

    Divadlo pre Jana V.

    Položka č.: 173510

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:10

    kombinovaná technika, 1984, 8,9 x 7,7 cm, sign. PD Bugáň 84, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenek Bugáň

    Filozof

    Položka č.: 173509

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:05

    kombinovaná technika, 1987, 8,6 x 5,2 cm, sign. PD Bugáň 87, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdenek Bugáň

    Ex Libris S. Kolář

    Položka č.: 173508

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2018 10:00

    kombinovaná technika, 1985, 10,5 x 7,6 cm, sign. PD Bugáň 1985, č. 42/100, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Bubáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Malostránská věž Karlova mostu

    Položka č.: 218126

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 20:56

    litografie, 11 x 14,5 cm, sign. PD V.Kubašta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1771 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 217555

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 20:32

    litografie, 13,1 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 118/160, lehce zažloutlý papír, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Děvčátko

    Položka č.: 218207

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:49

    litografie, 2000, 19,5 x 13 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2000, rám, č. 68/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Jezero

    Položka č.: 218212

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:48

    olej, plátno, 55 x 75 cm, sign. LD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6223 Historie příhozu

    Dívka na procházce

    Položka č.: 218211

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:47

    olej, plátno, 40 x 30 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

    Domy

    Položka č.: 218210

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:46

    olej, plátno, 46 x 46 cm, sign. PD, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamila Ženatá

    Městské motivy (triptych)

    Položka č.: 218206

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:45

    3x suchá jehla, vše cca 5 x 5 cm, vše sign. KamilaŽenatá, rám, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3095 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Vesnice

    Položka č.: 218209

    litografie, 1970, 13,7 x 23,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, rám, č. 52/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6070 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V přístavu

    Položka č.: 218208

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:44

    litografie, 1970, 13,5 x 23,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, rám, č. 52/100, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3024 Historie příhozu

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Ex libris JUDr. Bedř. Němec

    Položka č.: 218200

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:36

    litografie, 7 x 6 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ex libris Alice Herzfeld

    Položka č.: 218198

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:34

    lept, 11 x 6 cm, DU značeno Orlik, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Ležící akt (Ex libris Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 218197

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2018 19:33

    akvatinta, 9,2 x 12,7 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)