• Lubomír Štefka

    Položka č.: 236077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:48

    tempera, karton, 1982, 29,5 x 21 cm, sign. PD Štefka 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Škudla

    (1900-1981)

    Chalupa u řeky

    Položka č.: 231420

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 1936, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD R. Škudla 36, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nad troskami města

    Položka č.: 236019

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:45

    lept, 1919, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD T. F. Šimon 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Kytice chryzantém

    Položka č.: 232863

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:29

    olej, karton, 1952, 30 x 42,5 cm, monogr. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Linda Lišková

    (1924-2008)

    Větévky jabloně

    Položka č.: 236020

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:23

    olej, karton, 49,5 x 35 cm, sign. PD L. Lišková, na zadní straně štítek Galerie Dílo (ČFVU) s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. E. Filly na VŠUP v Praze, J. Obrovského a K. Mináře na AVU tamtéž, členka Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    V lázních

    Položka č.: 236016

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:15

    pastel, papír, 22,3 x 31,2 cm, na zadní straně razítko z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Strom v krajině

    Položka č.: 227621

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:14

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Vl. Holan, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Boháček

    (1886-1928)

    Dívčí akty

    Položka č.: 236015

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:13

    kamenorytina, 21 x 27 cm, značeno PD razítkem z pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Bukovace, F. Thieleho a K. Krattnera na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a Kruhu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Zdeněk Janda

    Podivné odpoledne

    Položka č.: 234627

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:24

    algrafie, 2006, 37,5 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 34/50, připsáno věnování Váženému panu Milošovi Jarovi věnuje Zdeněk Janda, žák prof. V. Květenského na SPŠ keramické v Kralových Varech, navštěvoval ateliéry doc. Sýkory

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 234621

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:18

    litografie, 1992, 65 x 48,5 cm, sign. DU K. Vysušil 92, rám, 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Demel

    Bázlivec

    Položka č.: 234614

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:11

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Setrvačnost mysli

    Položka č.: 234598

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:55

    kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, 2017, 41,5 x 57,5 cm, sign. PD Nikola Klanicová 2017, kaligrafie, japonská tuš - sumi, gesso, stříbrná tužka, voskovka, kvaš, plátkové zlato 24 karátů, ruční papír, Současná západní kaligra…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Stín

    Položka č.: 234592

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:49

    olej, kombinovaná technika, karton, 1964, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Stolař 64, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Miloše Maliny a Jindřicha Halekala

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 234589

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Roučka

    Koně

    Položka č.: 234587

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:44

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 234578

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:35

    olej, sololit, 2002, 80 x 61 cm, sign. PD Kroča 16.5.2002, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    Položka č.: 234555

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Les a strašidla

    Položka č.: 234554

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:11

    linoryt, 1981, 33,5 x 43,5 cm, sign. DU Valter 81, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 234544

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Svatopluk Klimeš

    Tři polibky

    Položka č.: 234517

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 19:14

    koláž, kombinovaná technika, 2016-2017, 31,3 x 38,5 cm, sign. DU 2016-17 Klimeš, pasparta, rám, Svatopluk Klimeš je vizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná nejrůznější výrazová media. Od tradičních jako je kresba či malba, až po nová media. Stejně tak, jak autor přistupuje k různorodosti ve výt…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Petr Nikl

    Pták

    Položka č.: 234498

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:55

    tužka, papír, 1993, 30 x 21,1 cm, sign. PD Petr Nikl 93, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

  • Jiří Anderle

    Motýl a žena

    Položka č.: 234495

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:52

    lept, akvatinta, 24 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 63/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jiří Anderle

    Bez názvu II

    Položka č.: 234494

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:51

    lept, akvatinta, 29,5 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 45/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Motýl a dívka

    Položka č.: 234493

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:50

    lept, akvatinta, 10,5 x 7,3 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 56/150, žák prof. Pelce a V. Silovského, člen SČUG Hollar; malíř, grafik, ilustrátor; v letech 1969 - 1973 asistent Z. Sklenáře a J. Trnky na VŠUP v Praze; jeho počátky ovlivnilo působení v Černém divadle J. Srnce (1961 - 1969), od …

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Helena Wernischová

    Bestiář

    Položka č.: 234487

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • František Vlach

    Ošklivá hra

    Položka č.: 234480

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:37

    litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Eva Vlasáková

    Časné jarní dny v Mechelen

    Položka č.: 234476

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 07. 2019 18:33

    lept, 58,5 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)