Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Zasněžený kostelík

    Položka č.: 260442

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44

    akvarel, běloba, papír, 16,5 x 13,5 cm, sign. PD Fleissig 44, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)

    Položka č.: 278625

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40

    zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)

    Položka č.: 278624

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38

    kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Čert (ex libris Al. Kucík)

    Položka č.: 278613

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • František Hora

    (1913-2004)

    Podřipsko

    Položka č.: 278033

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:52

    linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Honsa

    (1876-1937)

    Lilium auratum

    Položka č.: 278004

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30

    ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • J. Kaiser

    Tulipán

    Položka č.: 277984

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18

    litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Leknín

    Položka č.: 277127

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57

    litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Bohumil Ceplecha

    (1926)

    Tři hlavy

    Položka č.: 274461

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:16

    dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Rudolf Ducháč

    (1925)

    Mostecká věž a Karlův most

    Položka č.: 274454

    Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14

    litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Zbyněk Kočí

    (1946)

    Autoservis

    Položka č.: 274396

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:02

    tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Ze sna

    Položka č.: 268080

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:24

    dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Hrad

    Položka č.: 268078

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22

    litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Dana Holá-Charvátová

    (1938-2007)

    Dana Vlachová

    Položka č.: 266903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 19:34

    suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Miroslav Vašíček

    Probuzení jara

    Položka č.: 264702

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 18:40

    fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Štika ?

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278799

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2023 20:50

    tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Pidrman

    (1931)

    Pohled na Kampu

    Položka č.: 279486

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:53

    fotografie, 1973, 18,2 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Pidrman

    (1931)

    Čertovka, pohled na mlýn

    Položka č.: 279487

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:52

    fotografie, 1973, 18,1 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jiří Hanzl

    (1951)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 183862

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:47

    fotografie, 5,9 x 8,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Josef Bartuška

    (1898-1963)

    Lyže

    Položka č.: 244388

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:44

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 27,2 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Linie

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Spickendorf

    Položka č.: 268946

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:42

    akvarel, běloba, papír, 1935, 36 x 28 cm, rám, PD popsáno, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    U okna

    Položka č.: 273948

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28

    akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na saních

    Položka č.: 273778

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27

    akvarel, tuš, tužka, papír, 30 x 20 cm, sign. LD Old. Cihelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Postva mezi dvěřma

    Položka č.: 279604

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37

    litografie , 12,2 x 8,6 cm, sign. PD Viktoe Polášek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    (1920-2007)

    Strom

    Položka č.: 279564

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:32

    litografie , 11,8 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dalmatýn

    Položka č.: 279586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22

    litografie, 1961, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Odraz v zrcadle ve tvaru oka

    Položka č.: 279596

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11

    litografie, 12,3 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Zima

    Položka č.: 279509

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06

    pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kvítí

    Položka č.: 279508

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:20

    litografie, 1985, 10 x 6 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 126/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tažný kůň

    Položka č.: 279507

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15

    litografie, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook