• Olga Stárková

    Buky

    Položka č.: 132217

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:35

    litografie, 2000, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2000, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2486 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Dub

    Položka č.: 132216

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:30

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID14 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Tkalci

    Položka č.: 132024

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:00

    4x uhel, papír, 1956, 29,8 x 57,2 cm, monogr. PD. Š.56, studie k rytým a malovaným sklům - tkalci, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Slévač

    Položka č.: 132020

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:40

    uhel, papír, 1961, 59,8 x 27,3 cm, monogr. PD Š61, levý dolní okraj papíru poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4090 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kované a svařované mříže pro jesle/ Tesla v Pardubicích

    Položka č.: 132014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:20

    2x tužka, papír, 1958, 31,2 x 16,7 / 31,5 x 17,5 cm, sign. Š., papír při okrajích mírně pomačkán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu