• Olga Stárková

    Buky

    Položka č.: 132217

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:35

    litografie, 2000, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2000, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2486 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Dub

    Položka č.: 132216

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:30

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Beneš

    Jízda králů

    Položka č.: 132212

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID14 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Galánky

    Položka č.: 132210

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:20

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Tkalci

    Položka č.: 132024

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:00

    4x uhel, papír, 1956, 29,8 x 57,2 cm, monogr. PD. Š.56, studie k rytým a malovaným sklům - tkalci, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Slévač

    Položka č.: 132020

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:40

    uhel, papír, 1961, 59,8 x 27,3 cm, monogr. PD Š61, levý dolní okraj papíru poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4090 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kované a svařované mříže pro jesle/ Tesla v Pardubicích

    Položka č.: 132014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:20

    2x tužka, papír, 1958, 31,2 x 16,7 / 31,5 x 17,5 cm, sign. Š., papír při okrajích mírně pomačkán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor II.

    Položka č.: 131935

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:30

    tuš, papír, 25 x 9,1 cm, na zadní straně pasparty značeno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID101 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Kreslený humor I.

    Položka č.: 131934

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:25

    tuš, papír, 16 x 11,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 131923

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 12:00

    dřevoryt, 1972, 20,4 x 13,9 cm, sign. DU Houra 72, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3497 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Na ulici

    Položka č.: 131603

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 10:20

    litografie, 13 x 8,9 cm, sign. DU KBeneš, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2750 Historie příhozu

  • Miloš Doubek

    Postava

    Položka č.: 126405

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:45

    suchá jehla, 23,7 x 27 cm

    Aktuální cena: 110 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1454 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kostel sv. Mikuláše na Malé stráně

    Položka č.: 125956

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:35

    litografie, 28,2 x 38 cm, značeno DU v tisku Troup, oboustranný tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1580 Historie příhozu

    Bratislava. Michalská brána

    Položka č.: 125953

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:30

    lept, 12,6 x 9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1772 Historie příhozu

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    Žena u okna

    Položka č.: 125524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:25

    linoryt, 1959, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD H. Salichová 1959, oboustranný tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4317 Historie příhozu

  • Soňa Schwarzová

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 124216

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 22:40

    lept, akvatinta, 1993, 24,7 x 17,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 93, autorský tisk, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID208 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 124013

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:55

    litografie, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4274 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 124011

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:45

    litografie, 6,7 x 8,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Linhart

    Dvě karikatury

    Položka č.: 123945

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:15

    tuš, papír, 1942, 22 x 30 cm, 2x sign. L 42, oboustranná kresba, v dolní části na papíře vodní skvrna

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1178 Historie příhozu

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Vznášedlo

    Položka č.: 123940

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:05

    dřevoryt, 1983, 16,6 x 12 cm, sign. DU M. Nováček, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Petrov

    Položka č.: 123658

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:45

    dřevoryt, 1938, 22 x 17,4 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)