Spickendorf

    Položka č.: 268946

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    U okna

    Položka č.: 273948

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na saních

    Položka č.: 273778

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Postva mezi dvěřma

    Položka č.: 279604

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    (1920-2007)

    Strom

    Položka č.: 279564

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:32

    litografie , 11,8 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dalmatýn

    Položka č.: 279586

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Odraz v zrcadle ve tvaru oka

    Položka č.: 279596

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Zima

    Položka č.: 279509

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kvítí

    Položka č.: 279508

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:20

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Tažný kůň

    Položka č.: 279507

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Charles Pinet

    (1867-1932)

    Notre Dame

    Položka č.: 279546

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:14

    lept, 12,5 x 7,7 cm, značeno PD v desce Eau forte Parch. Pinet, podle předlohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alois Moravec

    Hrad Kámen u Pacova

    Položka č.: 279550

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:10

    lept, 1953, 15 x 22,7 cm, sign. PD Amoravec 53, č. 8/100, LN popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 279551

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:09

    lept, 1950, 15,7 x 23,5 cm, sign. PD Amoravec 1950, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybolov

    Položka č.: 279514

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:05

    litografie, 13,5 x 38,5 cm, sign. PD C. Chramosta, č. 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Robert Havell

    (1793-1878)

    Wild duck schooting near Cowley

    Položka č.: 279555

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:04

    reprodukce, 23,5 x 31,2 cm, značeno PD a LD v desce R. Havell Jun., lehce zašpiněný papír mimo tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • František Bílek

    (1940-2010)

    Kolem poledne žárem vše sálá

    Položka č.: 279540

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:01

    dřevoryt, 1941, 15,2 x 8 cm, příloha Okénka 1941, č. V-VI., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Vltava pod Karlovým mostem

    Položka č.: 279530

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:42

    lept, ruční papír, 8,8 x 10 cm, monogr. PD I.O., č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Alois Moravec

    Vánoční stromek

    Položka č.: 279541

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:34

    ručně kolorovaný dřevoryt, 1983, 21 x 29,7 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pražské věže

    Položka č.: 279520

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:30

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pavel Lisý

    Rotunda

    Položka č.: 279485

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:18

    litografie, 1976, 14,5 x 12,8 cm, sign. LD P. Lisý - 76, 50/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Pvel Lisý

    Strom 2

    Položka č.: 279612

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:16

    litografie, 18,5 x 12,3 cm, sign. PD P. Lisý , č. 98/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    Květiny a motýl

    Položka č.: 279613

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:15

    litografie, 1973, 18,5 x 12,5 cm, sign. PD P. Lisý - 73, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Lisý

    Hrozny

    Položka č.: 279615

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Eva Adamcová

    (1950)

    Vánoční hvězda

    Položka č.: 279529

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:00

    lept, ruční papír, 1978, 12 x 10 cm, sign. PD Eva Adamcová 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Královna

    Položka č.: 279234

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:31

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 279232

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29

    olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

  • Jitka Hilská

    Skryté světlo

    Položka č.: 279109

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:25

    akvarel, papír, 2014, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Hilská 2014, nalepeno na tvrdém papíru, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Ptáček

    Položka č.: 279093

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08

    litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Milan Kohout

    Exlibris Vladimír Hrubý

    Položka č.: 279415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32

    litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Exmusicis familiae Peterka

    Položka č.: 279414

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:30

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)