• Karel Toman

    (1877-1946)

    Přerov

    Položka č.: 238120

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:13

    tuš, papír, 1940, 39,5 x 26 cm, sign. LD Karel Toman 40, rám, LD popsáno autorem: Z posl. okna Hotelu Přerov, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Srdíčko (Ex Libris V. Šimonová)

    Položka č.: 238124

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:12

    barevný dřevoryt, 5,8 x 4,5 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Ruka (Ex Libris T. F. Šimon)

    Položka č.: 238123

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:10

    barevný dřevoryt, 5,3 x 3,7 cm, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Žena s džbánem (Ex Libris Vilma Šimonová(

    Položka č.: 238122

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 23:08

    lept, 9,6 x 6,4 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Seznámení

    Položka č.: 238117

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:58

    serigrafie, 1990, 31 x 43,5 cm, sign. Hořánek 90, č. 61/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238101

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:26

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 27,5; 17,7 x 29,8 a 22 x 27,2 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů tmavší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy při řece / Baletka (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 238097

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 22:18

    akvarel, tuš, papír a tužka, pastel, papír, 1927, 19,9 x 29,5; 29,5 x 21,5 a 21,5 x 15 cm, sign. PD a LD B. Ullrych, nalepeno na kratonu, v rozích papíru stopy po lepení, jedna s kreseb poškozena na okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Zelená hvězda

    Položka č.: 237571

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 21:08

    linoryt, 21 x 9,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    V náručí

    Položka č.: 237559

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 20:48

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Muž u stromu

    Položka č.: 237546

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 20:26

    lept, 8,8 x 4,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U dolů

    Položka č.: 237533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 20:00

    litografie, 22 x 35,9 cm, sign. PD Jan Rambousek, obostranně natištěno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Portrét prof. Josefa Jeřábka v Turnově

    Položka č.: 237456

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2019 19:10

    dřevoryt, 1919, 23,8 x 18,8 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Kokolia

    Růst

    Položka č.: 238744

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 21:43

    sítotisk, 49 x 79 cm, sign. PD s věnováním "Mirkovi" Kokolia 2018, žák prof. J. Smetany, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vladimír Kokolia

    Růst

    Položka č.: 238743

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 21:42

    sítotisk, 2018, 49 x 79 cm, sign. PD s věnováním "Mirkovi" Kokolia 2018, sítotisk, žák prof. J. Smetany, člen Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Krkavci

    Položka č.: 238726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 21:25

    litografie, 2015, 36,5 x 28 cm, sign. PD Martin Salajka 2015, č. 66/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 238725

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 21:24

    litografie, 2009, 38 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 34/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 238663

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 20:22

    suchá jehla, 2011, 11,3 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ivan Kováčik

    Štyri dohody

    Položka č.: 238649

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 20:08

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2012, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    Nerob z komára

    Položka č.: 238648

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 20:07

    papír, autorský ofset, kombinovaná technika, 2002, 33,8 x 25,8 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2002, č. 13/59

  • Ivana Lomová

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 238645

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 20:04

  • Kamila Ženatá

    Strom v zimě

    Položka č.: 238612

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 19:31

    olej, plátno, 2003, 24 x 32 cm, sign. vzadu Kamila Ženatá 2003, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Les

    Položka č.: 238510

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 17:49

    litografie, 2016, 39 x 60 cm, sign. PD Martin Salajka 2016, č. 39/50, žák prof. M. Rittsteina

  • Michael Rittstein

    Ženy na WC muži

    Položka č.: 238450

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:49

    litografie , 1978, 43 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 16/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 238449

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:48

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 238328

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 14:47

    suchá jehla, akvatinta, 15,3 x 20,6 cm, sign. PD F. Kobliha, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Pomněnky

    Položka č.: 238161

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 22:29

    lept, 14,3 x 10,8 cm, sign. Du Jos. Mánes, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichově, člen Umělecké besedy a JUV

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    V říši půlměsíců (PF 1983)

    Položka č.: 238156

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 22:16

    ocelorytina, 1982, 7,4 x 6,4 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzim

    Položka č.: 218522

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:54

    pastel, papír, 31,5 x 47,5 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Snopy

    Položka č.: 218505

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:46

    tužka, papír, 37,5 x 54 cm, sign. PD L. Stejskal, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Pařík

    Třínohý

    Položka č.: 217411

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 21:18

    tužka na papíře, 15 x 21 cm, oboustraná kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)