• Michaela Roubíčková - Lesařová

    Večer končí ráno ve 2 hodiny

    Položka č.: 200002

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 12:05

    litografie, 1992, 28,5 x 21,7 cm, sign. PD Michaela 1992, pasparta, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6151 Historie příhozu

  • František Vlasák

    Moře při západu slunce

    Položka č.: 198619

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:45

    olej, sololit, 30 x 57,5 cm, sign. LD Fr. Vlasák, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5903 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kamenná krajina s achátem

    Položka č.: 188040

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:10

    litografie, 1981, 33,5 x 24 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 81, rám, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu

  • Antonín Boubín

    (1903-1971)

    Kostel na vesnici

    Položka č.: 187757

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:00

    akvarel, tuš, papír, 1935, 39 x 29 cm, sign. LD Boubín 1935, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Nálepa

    (1936-2012)

    Pražská Madona s jezulátkem

    Položka č.: 187504

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 15:45

    patinovaná sádra, 1982, 85 x 56 cm, značeno DU J. Nálepa 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID2414 Historie příhozu

    Městský trh

    Položka č.: 186523

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 15:25

    tuš, akvarel, papír, 1932, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu

    Kostel Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského

    Položka č.: 181022

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tuš, papír, 30 x 22 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2821 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zahradní domek

    Položka č.: 177806

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 12:25

    litografie, 1959, 37 x 26 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 3/45, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1383 Historie příhozu

    Hřiby

    Položka č.: 177682

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 11:25

    olej, sololit, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Noční krajina

    Položka č.: 177661

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:45

    olej, sololit, 25 x 49 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4055 Historie příhozu

    Duha

    Položka č.: 138986

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 10:20

    olejový pastel, 1987, 34 x 49 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6365 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2017 18:10

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 195851

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:55

    litografie, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4278 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Ulička na Malé Straně

    Položka č.: 195849

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:45

    litografie, 33,3 x 21 cm, sign. PD V. Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3058 Historie příhozu

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Pralínky

    Položka č.: 195846

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:30

    kombinovaná technika, papír, 1976, 14,2 x 11,4 cm, sign. PD Michaela Lesařová - Roubičková 76, 81/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5391 Historie příhozu

  • Jirkal

    Vesnice v horách

    Položka č.: 195842

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 21:19

    olej, plátno, 1952, 35 x 43,5 cm, sign. PD Jirkal 1952, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 675 CZK (27 €)

    Poslední dražitel: ID5218 Historie příhozu

  • Ola Beranová

    Hrozen vína

    Položka č.: 195837

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 20:45

    akvarel, tužka, papír, 1923, 29,5 x 21,7 cm, sign. PD Ola Beranová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • A. Kremer

    Skály u moře

    Položka č.: 195827

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:55

    tempera, karton, 23,6 x 36,2 cm, sign. PD A. Kremer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1436 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tři figury

    Položka č.: 195820

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:20

    uhel, papír, 22,4 x 32,8 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Liesler

    Všichni se o mě ucházeli

    Položka č.: 195819

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 02. 2016 19:15

    uhel, papír, 32,1 x 24,2 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • M. Vančura

    Slunečnice

    Položka č.: 195813

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 23:00

    olej, plátno, 1956, 65 x 46 cm, sign. PD M. Vančura, blindrám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • K. Petrů

    Polní kvítí

    Položka č.: 195811

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:56

    olej, karton, 49 x 38,5 cm, sign. PD K. Petrů, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5436 Historie příhozu

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 195810

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:45

    olej, sololit, 2008, 30 x 40 cm, sign. PD Š 2008, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Lehký - Brodský

    (1897-1942)

    Beskydy

    Položka č.: 195807

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:36

    olej, dřevo, 1941, 48 x 64 cm, sign. LD K. L. Brodský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID3272 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Madona

    Položka č.: 195806

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:25

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Odrazy na hladině

    Položka č.: 195803

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:10

    tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Démon

    Položka č.: 195801

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:00

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • B. Kopecký

    Flétnista

    Položka č.: 191344

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 21:35

    litografie, 1980, 33,4 x 27,3 cm, sign. LD B. Kopecký 80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1415 Historie příhozu

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Hudební motiv

    Položka č.: 188751

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2016 23:10

    uhel, papír, 1981, 58 x 38 cm, sign. PD Zd. Kleindienst 81, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID4658 Historie příhozu

  • Leonid Osipovič Pasternak

    (1862-1945)

    Beethoven

    Položka č.: 186743

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2016 21:50

    litografie, 37 x 37,5 cm, značeno PD na kameni L. Pasternak, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu