• Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Akt dívky

    Položka č.: 235219

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:29

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Nositelé svatých

    Položka č.: 215725

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:20

    2x mezzotinta, 2012, 19,7 x 14 cm, sign. PD Jan Hísek 2012, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara a J. Solpery na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Romantická krajina

    Položka č.: 235196

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2019 18:31

    olej, plátno, 37 x 48,5 cm, rám, značně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 233250

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:41

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Bělka

    Zátiší s jablky, hruškami a vinnými hrozny

    Položka č.: 230330

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:26

    olej, karton, 1948, 37 x 50 cm, sign. PD J. Bělka 48, rám

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Kapradí

    Položka č.: 230110

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:23

    olej, plátno, karton, 1963, 64 x 48,5 cm, sign. PD Lev 63, rám, vzadu popsáno autorem a věnování: Za přátelské vztahy na vzpomínku J. Foltinskému věnuje Lev Šimák 1977, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda …

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    Položka č.: 226510

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 18:16

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD paul Robert, rám, rám poškozen

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Eva Švankmajerová

    (1940-2005)

    Paky vily tady vyly chvíli

    Položka č.: 234721

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:34

    pastel, papír, 1997, 88 x 60 cm, sign. PD Eva Švankmajerová 1997, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, studium řezbářství u V. Markupa na Průmyslové škole bytové tvorby v Praze a loutkářství a loutkové scénografie u prof. R. Landera na DAMU, členka tvůrčí skupiny Máj a Surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Čtverec

    Položka č.: 234701

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 135 x 120 cm, sign. DU Němec, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Anderle

    Toccata

    Položka č.: 234696

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2019 18:09

    lept, 1987, 49 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, rám, pasparta, č. 17/150, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    Položka č.: 234981

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 15:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Položka č.: 234968

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:40

    leštěný bronz, v. 32 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

    Madona

    Položka č.: 234967

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:35

    bronz, v. 32,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Dagmar Mahelková

    Zbraslav

    Položka č.: 234963

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 14:15

    litografie, 21,5 x 16,2 cm, sign. PD D. Mahelková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    Položka č.: 232801

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 12:55

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

    Položka č.: 228660

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 10:45

    olej, karton, 21 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    Položka č.: 227354

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 06. 2019 10:00

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Vodník

    Položka č.: 226731

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:55

    akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jan Blaha

    (1961)

    Revoluce

    Položka č.: 226130

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 13:05

    lept, suchá jehla, mezzotitna, 28,9 x 20 cm, sign. PD Jan Blaha, č. 15/45, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 220361

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:30

    litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na honu

    Položka č.: 220356

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:25

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD MFlorian, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Lampa smrti

    Položka č.: 220351

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 13:10

    litografie, 1977, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 77, č. 9/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    Položka č.: 220292

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    K.H. Mácha - Návrat

    Položka č.: 220080

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 13:25

    lept, 10,4 x 17,2 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kapsa

    Vesnice

    Položka č.: 213076

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 12:30

    olej, plátno, 1981, 80 x 150 cm, sign. LD F. Kapsa 81, rám, Antikvariát Ostrovní

  • František Kapsa

    Pole

    Položka č.: 213075

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 12:25

    olej, plátno, 1981, 60 x 130 cm, sign. DU F. Kapsa 81, rám, Antikvariát Ostrovní

  • F. Fridrich

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 200177

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 11:20

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD F. Fridrich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Četník (PF 1976)

    Položka č.: 180261

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 11:00

    glazovaná keramika, 11,5 x 7,5 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Váza s květinou

    Položka č.: 180255

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 10:50

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, zn. DU Kutálek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)