Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Pavel Lisý

    (1912-1990)

    Hrozny

    Položka č.: 279615

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:13

    litografie, 1976, 12,9 x 12,9 cm, sign. PD P. Lisý - 76, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Eva Adamcová

    (1950)

    Vánoční hvězda

    Položka č.: 279529

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2023 18:00

    lept, ruční papír, 1978, 12 x 10 cm, sign. PD Eva Adamcová 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jindra Husáriková

    (1931-2016)

    Královna

    Položka č.: 279234

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:31

    tempera, karton, 24 x 14 cm, sign. PD J. Husáriková, rám, Jindra Husáriková, rozená Pelcová (14. dubna 1931 Trmice – 16. dubna 2016 Praha) byla česká malířka a grafička. Poté, co absolvovala Státní odbornou školu keramickou v Teplicích, vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze u profeso…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Potok

    Položka č.: 279232

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:29

    olej, sololit, 2002, 59 x 89 cm, sign. LD 13.11.02 Kroča, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Skryté světlo

    Položka č.: 279109

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:25

    akvarel, papír, 2014, 41,5 x 29,5 cm, sign. DU J. Hilská 2014, nalepeno na tvrdém papíru, antiqari.at Radhošťská, žákyně doc. M. Romberga a O. Smutného

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Ptáček

    Položka č.: 279093

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:08

    litografie, 1992, 18,1 x 28,5 cm, sign. PD Karel Nepraš 1992, č. 24/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Milan Kohout

    (1955)

    Exlibris Vladimír Hrubý

    Položka č.: 279415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:32

    litografie, 12,9 x 9 cm, sign. PD Milan Kohout, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Exmusicis familiae Peterka

    Položka č.: 279414

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:30

    lept, 1943, 11,3 x 8,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris MUDr. Marie Klímková

    Položka č.: 279404

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10

    litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Exlibris

    Položka č.: 279401

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:04

    suchá jehla, 1970, 9 x 13,9 cm, sign. PD L. Vlodek, Antikvariát Ostrovní, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    Krajina

    Položka č.: 277309

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 17:26

    tuš, papír, 28,5 x 41,5 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Toaleta

    Položka č.: 279347

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:22

    tuš, papír, 1930, 31,5 x 22,5 cm, sign. PD Lev 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Emil Fejk

    (1896-?)

    Chalupy

    Položka č.: 274316

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:18

    olej, lepenka, 24 x 33 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Kovařík, Mráček

    Interkosmos

    Položka č.: 267245

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 16:06

    ocelorytina, 11 x 17 cm, rám, 1. výročí společného letu, podpis Vl. Remek a A. Gubarev, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Krajina

    Položka č.: 251689

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:46

    tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2023 14:08

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278921

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56

    17x reprodukce, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278920

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54

    18x litografie, různé velikosti cm, vše sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278919

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:52

    15x dřevoryt, různé velikosti cm, 14x sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Exlibris

    Položka č.: 278917

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:48

    12x mědirytina, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Rožďálovice

    Položka č.: 278900

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:24

    měkký kryt, 1954, 20,5 x 33,5 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Zátiší

    Položka č.: 278885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:00

    litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Novoměstská radnice

    Položka č.: 278884

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:58

    litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Piety na Hradčanském náměstí

    Položka č.: 278867

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:42

    dřevoryt, 1918, 9,7 x 7,1 cm, LD značeno ve štočku VK - 18, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Frýdštejn

    Položka č.: 278866

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40

    dřevoryt, 1936, 8,3 x 10,3 cm, LD značeno ve štočku VK 36, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Hradčany

    Položka č.: 278853

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:14

    ocelorytina, 11 x 13,7 cm, sign. PD v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Prašná brába

    Položka č.: 278852

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:12

    ocelorytina, 14,2 x 8,2 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Máchovský motiv

    Položka č.: 278846

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04

    litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Klobouky

    Položka č.: 267239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2023 15:40

    tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Makoň

    Portrét muže

    Položka č.: 276955

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 20:56

    tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook