• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:50

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:49

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:47

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:46

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 1.)

    Položka č.: 280945

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:44

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Silnice

    Položka č.: 280901

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 280926

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 2.)

    Položka č.: 280944

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Ves v lese

    Položka č.: 280840

    litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Rybník v Poličce

    Položka č.: 280896

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:32

    litografie, 1990, 20,5 x 16 cm, sign. PD J. Mádlo 1990, pasparta, č. 117/200, zezadu věnování, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list 5.)

    Položka č.: 280943

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:28

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Zdeněk Nejedlý

    Položka č.: 226840

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:26

    dřevoryt, 1974, 35,5 x 23 cm, sign. PD JKodym 1974, 112/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Chalupy za rybníkem

    Položka č.: 280917

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:21

    suchá jehla, 12 x 25 cm, sign. PD Věra Kaplanová-Šimonová, pasparta, č. 17/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Marie Jiříčková

    (1943-2021)

    Okno

    Položka č.: 280923

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:19

    litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 280842

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:18

    litografie, akvarel, 1955, 14,2 x 22,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Město

    Položka č.: 280948

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:17

    litografie, 1982, 23 x 17,3 cm, sign. DU nečitelně, č. 110/140, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 280981

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:13

    dřevoryt, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Květiny za oknem

    Položka č.: 280982

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:12

    kolorovaný dřevoryt, 1983, 18,5 x 13 cm, sign. PD J. Hruška, PF 1984, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Hruška

    (1921-2016)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 280983

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:11

    dřevoryt, 1980, 14,5 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Hruška, PF 1981, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Sedící akt

    Položka č.: 260227

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:09

    lept, 1947, 17,6 x 12,8 cm, sign. PD Holler 47, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U zelené žáby

    Položka č.: 280961

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:04

    suchá jehla, 31 x 24 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Luděk Dostál

    Chrám sv. Barbory

    Položka č.: 280972

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:03

    litografie, 1991, 17,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Dostál 91, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Vyšanského, Ringese a Bubeníčka na Střední průmyslové škole grafické v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Eva Vlasáková

    Cesta

    Položka č.: 280845

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:59

    lept, 10,2 x 7,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pokušení

    Položka č.: 280844

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:57

    lept, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, 4/100, rám místy pošpiněn, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Milena Talaváňová - Pilná

    Pohled na kostel

    Položka č.: 280831

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:56

    kolorovaná suchá jehla, sign. PD M. Pilná, pasparta, č. 8/20, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Portrét Karla Čapka

    Položka č.: 280846

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:55

    ocelorytina, 9 x 5 cm, sign. PD J. A. Švengsbír, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Michal Šerý

    Postavy

    Položka č.: 280849

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:53

    kombinovaná technika, papír, 1992, 13,5 x 8 cm, sign. PD M. Šerý, pasparta, PF 93, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)