• Cyril Bouda

    Zátiší s jahodama a holí na zřícenině

    Položka č.: 226144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:10

    dřevoryt, 24,2 x 16,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Revoluce

    Položka č.: 226130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:05

    lept, suchá jehla, mezzotitna, 28,9 x 20 cm, sign. PD Jan Blaha, č. 15/45, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    Položka č.: 226107

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 13:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kočovníci

    Položka č.: 226106

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:55

    akvatinta, 20 x 24,7 cm, sign. PD AJ. Alex, přeložený, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Novák

    (1914-1984)

    Molitorovský zámeček

    Položka č.: 226031

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:50

    olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • V. Novák

    Podzimní krajina

    Položka č.: 226024

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:45

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:40

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    Položka č.: 225950

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:35

    dřevoryt, ruční papír, 23,5 x 30 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    Dva akty

    Položka č.: 225949

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:30

    dřevoryt, ruční papír, 30 x 18,8 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    Položka č.: 225945

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:25

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, sign. PD LSell 73, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    Položka č.: 225856

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:20

    litografie, 18 x 24 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Josef Lhota

    (1895-1982)

    Myslivec

    Položka č.: 225794

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:15

    olej, překližka, 41 x 30 cm, sign. LD Jos. Lhota, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Krmení koz

    Položka č.: 225782

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:10

    olej, sololit, 50. léta, 50 x 70,5 cm, sign. LD V. Držkovic, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení umělců slezských, SČVU, Sociéte …

  • Ivan Exner

    Položka č.: 224663

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:05

    tisk, 2008/2010, 46 x 64 cm, sign. PD Ivan Exner 2008/2010, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Tunel

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Rumen Sazdov

    Sad

    Položka č.: 224550

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 12:00

    olej, plátno, 1993, 30 x 40 cm, sign. LD Sazdov 93, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:55

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Svatební den

    Položka č.: 224418

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:50

    lept, 1981, 64,5 x 49 cm, sign. PD Hana Čápová 81, rám, č. 10/35, při okrajích lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 224315

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:45

    kombinovaná technika, 1984, 35 x 35 cm, sign. DU I. Ouhel 84, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • G. Parziale

    Skopec

    Položka č.: 222017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:35

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Příbramská

    Baletka

    Položka č.: 222015

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:30

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Most přes říčku

    Položka č.: 222014

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:25

    olej, karton, 1944, 25 x 33 cm, sign. LD Rud. Adámek 44, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Statek

    Položka č.: 222013

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:20

  • Cloude Monet

    Chrysanthemy

    Položka č.: 222011

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:15

    reprodukce na plátně, 40 x 30 cm, rám, vzadu štítek Ateliéru B & B, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2970 Historie příhozu

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Rozbitý anděl

    Položka č.: 221441

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:10

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:05

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 221407

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 11:00

  • Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 221406

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:55

    Partie z Brdských hor

    Položka č.: 221371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:50

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vlastimil Miller

    (1907-?)

    Skály

    Položka č.: 221370

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2019 10:45