• Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    Položka č.: 277653

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:04

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Dívka v květu

    Položka č.: 277650

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:01

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Akt dívky

    Položka č.: 277649

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 15:00

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Strážce světla

    Položka č.: 277627

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:58

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Antikvariát Dlážděná, ž…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Egon Schiele

    Položka č.: 277618

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 17:49

    lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    Položka č.: 277562

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:53

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ve tvůrčí chvíli

    Položka č.: 277557

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:48

    dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaké to dílo

    Položka č.: 277556

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:47

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tom of Finland

    (1920-1991)

    Skupina

    Položka č.: 277528

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:22

    serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Tom, rám, č. 31/80

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Utagawa Kuniteru

    (1808-1874)

    Sumo /Předehra (diptych)

    Položka č.: 277512

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 16:03

    dřevořez, 34,8 x 23,8 a 35 x 24 cm, nalepeno na červeném papíru, značeno LD, obě grafiky pokrčené, místy odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Lovkyně

    Položka č.: 277504

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2023 15:55

    dřevoryt, 34,5 x 24,5 cm, značeno PD, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Královničky

    Položka č.: 277423

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 17:54

    lept, 21 x 24,5 cm, sign. PD Jož. Úprka, nalepeno na tvrdém papíru, papír místy ušpiněný a pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Slíva

    Café & Thé

    Položka č.: 277254

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2023 15:05

    litografie, 31,6 x 42,7 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 18/50, DU slepotisková značka papíru Litografie Říčí, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Ukřižování

    Položka č.: 274615

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 17:16

    olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Démoni

    Položka č.: 254634

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 08. 2023 15:40

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    Lysolaje

    Položka č.: 276860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:32

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    Českomoravská vysočina

    Položka č.: 276859

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:30

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ladislav Hojný

    Líšnice

    Položka č.: 276858

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 08. 2023 15:28

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276787

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:34

    litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276778

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:18

    litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276773

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 15:10

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 276758

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:50

    litografie, 23 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 276756

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:46

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížané

    Položka č.: 276754

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276747

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:32

    litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Strašák

    Položka č.: 276742

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:26

    litografie, 26 x 22 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276738

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:20

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské typy

    Položka č.: 276729

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:10

    litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    U baru

    Položka č.: 273825

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:06

    litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Klapka

    Položka č.: 273820

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2023 14:00

    litografie, 24,7 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)