• Petr Fišárek

    Kompozice IX.

    Položka č.: 268292

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:13

    olej, karton, 1997, 30,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 97, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Petr Fišárek

    Kompozice XI.

    Položka č.: 268294

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:10

    olej, karton, 2003, 30,5 x 38,5 cm, sign. LD Fišárek 03, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Město

    Položka č.: 268280

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:09

    olej, karton, 2004, 30,5 x 36 cm, sign. LD Fišárek 2004, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice X.

    Položka č.: 268293

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:06

    olej, karton, 30,5 x 38,5 cm, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Děti u krbu

    Položka č.: 270108

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:40

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Fero Sivko

    Zelenáč

    Položka č.: 259956

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:36

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Viktor Ostapčuk

    Karlův most

    Položka č.: 277818

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:30

    olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Pozdrav od čerta

    Položka č.: 274523

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:27

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    Položka č.: 252537

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Položka č.: 258579

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:23

    akvarel, papír, 1960, 39 x 29 cm, sign. PD Jana 60, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Položka č.: 259863

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:22

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 2013, 29 x 20 cm, sign. PD Jana 2013, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kompozice II.

    Položka č.: 259864

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:21

    pastel, velur, 1963, 30,5 x 22,8 cm, sign. LD Jana 63, rám, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • K. Krechler

    Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique

    Položka č.: 266314

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:18

    kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Božena Hliněnská - Khunová

    (1906-1992)

    Položka č.: 258286

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:11

    olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Lia Ascoli

    Řeholník

    Položka č.: 276984

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:01

    uhel, křída, papír, 25 x 19,2 cm, sign. LD L. Ascoli, zahnědlý a mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 264176

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 18:00

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zastavení

    Položka č.: 268863

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:46

    lept, 20,5 x 20 cm, sign. DU K. Synecká, pasparta, č. 28/100, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 278338

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:45

    suchá jehla, 1995, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD Zd. Strouhal 95, rám, č. 18/28, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Maria la Roche

    (1870-1952)

    Marburg an der Lahn

    Položka č.: 276280

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:41

    litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Položka č.: 275879

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:24

    litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Halla, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Kampa

    Položka č.: 273967

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:21

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova I.

    Položka č.: 262815

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova II.

    Položka č.: 262816

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:19

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova III.

    Položka č.: 262817

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova IV.

    Položka č.: 262818

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:17

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Babička

    Položka č.: 268976

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2023 18:07

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 274525

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:52

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Thomas Ruff

    Kříž na skále

    Položka č.: 279079

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:36

    olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • A. Pečený

    Položka č.: 279069

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:33

    olej, sololit, 60 x 80 cm, sign. PD A. Pečený, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • V. Otcovský

    Na řece

    Položka č.: 266418

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2023 18:32

    olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)