Kytice II.

    Položka č.: 231518

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 16:10

    tempera, tuš, hedvábí, karton, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 990 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • Jana Míčková

    Chalupy

    Položka č.: 231492

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 15:45

    akvarel, tuš, papír, 1960, 21 x 29,7 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Gynekologické harašení

    Položka č.: 231456

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:30

    tempera, tuš, papír, 25 x 22 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Položka č.: 231448

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:20

    litografie, 30,7 x 43,7 cm, sign. PD Halla, 56/195, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6906 Historie příhozu

  • Dagmar Černá

    Černé labutě na červeném pozadí

    Položka č.: 231462

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 14:10

    litografie, 58,3 x 38 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6885 Historie příhozu

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Pták

    Položka č.: 231450

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 13:10

    serigrafie, 1994, 16 x 18 cm, sign. PD Jan Bauch 94, pasparta, 37/100, v horní části pasparty prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Zdeněk Anděra

    Malá noční hudba

    Položka č.: 231424

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2019 13:00

    olej, sololit, 2007, 23 x 29 cm, sign. PD And 2007, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Vesnická krajina

    Položka č.: 227128

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 17:35

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák K. Beneše a F. V. Danihelky, studium na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, člen Skupiny pěti

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4130 Historie příhozu

  • Vlastimil Týma

    Rybník Vražda v Jinolicích

    Položka č.: 227541

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 17:15

    tempera, běloba, tuš, papír, 14 x 33 cm, sign. PD V. Týma, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6155 Historie příhozu

  • Vlastimil Týma

    Jizerské hory - Příchovice

    Položka č.: 227542

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 17:10

    olej, sololit, 31 x 49,5 cm, sign. PD V. Týma, rám, na zadní straně autorské razítko a štítek Sdružení výtvarníků ČR s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Výhled z věže

    Položka č.: 210574

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:50

    kombinovaná technika, ruční papír, 1979, 49,5 x 38,5 cm, sign. LD Josef Šolc 79, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Lávka přes řeku Oslavu

    Položka č.: 231404

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:15

    olej, karton, 1950, 34,5 x 50 cm, sign. PD Jaromír Seidl 1950, rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák F. Ženíška, V. Hynaise a J. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Sázava

    Položka č.: 225817

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:05

    olej, kombinovaná technika, karton, 1976, 64 x 89,5 cm, sign. PD Pitrmann 76, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 227356

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:00

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID3657 Historie příhozu

    Krajina s roubenkou

    Položka č.: 231417

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:45

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská louka

    Položka č.: 231482

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:30

    akvarel, papír, 1957, 32,5 x 26 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Souboj leopardů

    Položka č.: 231387

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:25

    tuš, papír, 1971, 26,2 x 28,3 cm, monogr. PD EŠ 71, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 231402

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:21

    olej, sololit, 50 x 35,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6481 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Ve Lhotě pod Kůstrým na Šumavě

    Položka č.: 231440

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1972, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Kašperské hory

    Položka č.: 231442

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:53

    akvarel, tužka, papír, 1963, 19,5 x 28,5 cm, sign. PD A. Moravec 63, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeskýc…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hollman?

    Stavení u vody

    Položka č.: 231415

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:25

    olej, karton, 31 x 43,5 cm, sign. PD Hollman?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Periferie

    Položka č.: 231513

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:10

    akvarel, papír, 43 x 53 cm, sign. PD Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pohled z Tabulové hory na Děvín

    Položka č.: 196443

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:05

    fotografie, 21 x 30,1 cm, značeno na zadní straně autorský razítkem, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 196444

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 14:00

    fotografie, 22,4 x 28,8 cm, značeno na zadní straně autorský razítkem, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Hlubočepy

    Položka č.: 231388

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:55

    tuš, akvarel, tužka, papír, 1944, 28,6 x 37,6 cm, sign. PD B. Hanš, jemně znečištěný, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, malíř, grafik, byl autorem knižních obálek pro nakladatelství Orbis v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Josef Hampl

    Klaun

    Položka č.: 204255

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:50

    tuš, papír, 1960, 33 x 24 cm, monog. LD H 60, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 868 CZK (35 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Gary? Freeman

    František

    Položka č.: 224697

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:40

    fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6348 Historie příhozu

  • Gary? Freeman

    Při líčení

    Položka č.: 224698

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:35

  • Gary? Freeman

    V šatně před představením I.

    Položka č.: 224699

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:30

  • Gary? Freeman

    V šatně před představením II.

    Položka č.: 224700

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:25