• Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Noční vlak

    Položka č.: 227188

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:44

    litografie, 2002, 38,4 x 27,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6711 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Koráb podzimu

    Položka č.: 227172

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:28

    litografie, 1977, 36 x 52 cm, sign. PD Liesler 77, rám, č. 14/50, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6745 Historie příhozu

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Položka č.: 227171

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:27

    monotyp, 1987, 32,5 x 25 cm, sign. PD V. Kiml 87, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Polévka pro chudé

    Položka č.: 227156

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:12

    lept, 1927, 27 x 30,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID1804 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Église St. Eustache, Paris

    Položka č.: 227155

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:11

    lept, 1923, 36,5 x 31,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Arabští hrnčíři v Tangeru

    Položka č.: 227154

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:10

    lept, 1926, 24,2 x 28,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Arabské obchody

    Položka č.: 227153

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:09

    lept, 1926, 24,5 x 28,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Poprsí

    Položka č.: 227150

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2018 10:06

    tuš, papír, 17 x 10 cm, kresba pro Nei Report, na zadní straně značeno razítky z redakce, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID4155 Historie příhozu

  • Jiří Voves

    Jan Skácel - Píseň o nejbližší vině

    Položka č.: 209051

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 21:45

    bibliofilie se suchou jehlou, 7,9 x 5,1 cm, sign. PD J Voves, 29/125, vydal ČUCH v roce 1986, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6599 Historie příhozu

  • Josef Šefelín

    Jak se střílí dnes….

    Položka č.: 209407

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 21:05

    tuš, papír, 19,9 x 18,5 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, mimo kresbu zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Sodoma

    Vynalézavý trempík

    Položka č.: 209436

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 20:55

    tuš, papír, kolem 1942, 30,1 x 22 cm, sign. PD nečitelně, ve spodní části popsáno autorem: Vynalézavý trempík, jo to je pádylko teď ať mě někdo předhoní, na zadní straně značeno razítky z roku 1942: Redakce Týden rozhlasu, Obrázková cenzura, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Žena a muž

    Položka č.: 125697

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 20:05

    koláž, tuš, papír, 28,3 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

    Skok přes překážku

    Položka č.: 217043

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 19:55

    kombinovaná technika, papír, 38,6 x 25,6 cm, monogr. PD Al, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 214364

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 19:40

    olej, dřevotříska, 24 x 38 cm, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6653 Historie příhozu

    Rozmluva

    Položka č.: 209412

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 19:20

    tuš, papír, 1942, 22 x 29,9 cm, na zadní straně značeno razítky: Týden rozhlasu, Uvolněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

    Cesta zpátky

    Položka č.: 209413

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 19:15

    tuš, papír, 1942, 22 x 30,1 cm, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Týden rozhlasu, místy znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Gaudeamus igitur

    Položka č.: 209418

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 19:05

    tuš, papír, 7,7 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1383 Historie příhozu

    Položka č.: 225403

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 22:10

    olej, karton, monogr. PD NW, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu

  • Gustav Klimt

    (1862-1918)

    Danae

    Položka č.: 218221

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 21:00

    tisk, 67,5 x 67 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID705 Historie příhozu

  • František Hora

    (1913-2004)

    Pohled na město Most

    Položka č.: 228575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 20:30

    linoryt, 1972, 37,5 x 60 cm, sign. PD Frant. Hora 72, rám, 4/200, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaromír Hofman

    Románová láska.

    Položka č.: 209429

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 20:00

    tuš, papír, 1942, 21,9 x 15 cm, monog. PD Jh, na zadní straně značeno razítky: Obrázková cenzura, Uvolněno, Redakce Týden rozhlasu, na papíře drobné skvrny zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Z průvodu

    Položka č.: 217065

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 19:55

    tužka, tuš, pastel, papír, 25,9 x 35,2 cm, sign. PD VHejna, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Akt muže

    Položka č.: 217066

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 19:50

    tužka, papír, 48,3 x 26,5 cm, sign. PD VHejna, při okrajích mírně pokrčený a mírně natržený papír papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Natažené ruce

    Položka č.: 217017

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:45

    tužka, papír, 31,1 x 22 cm, sign. LD Bělocvětov, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Barták

    Boxerské rukavice

    Položka č.: 209937

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:20

    tuš, papír, 14,8 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6712 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    U náhrobku

    Položka č.: 209938

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Barták

    Kuří oko

    Položka č.: 209939

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1615 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Dvojčata

    Položka č.: 209940

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Exlibris Jindra Imlauf

    Položka č.: 209375

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2018 22:10

    dřevoryt, 11,5 x 5,7 cm, značeno LD v desce J. Váchal, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6190 Historie příhozu

  • Jana Truksová

    Trojice

    Položka č.: 228559

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2018 21:55

    litografie, 1983, 49,5 x 65 cm, sign. PD J. Truksová 1983, autorský tisk, při okraji mimo tisk mírně pokrčený, natržený a zašpiněný papír, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)