• Aleš Lamr

    Světlo světa

    Položka č.: 233075

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:36

    litografie, 1989, 73,2 x 55,8 cm, sign. PD A. Lamr 89, č. 25/65, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Aleš Lamr

    B.H.H.

    Položka č.: 233074

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:35

    litografie, 1988, 73,2 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 88, č. 7/45, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Ad honorem Jesu

    Položka č.: 233073

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:34

    litografie, 1990, 27,3 x 38 cm, sign. PD A. Lamr 90, č. 52/80, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Slíva

    Vzpěrač

    Položka č.: 233072

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:33

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    SELFCONTAINED

    Položka č.: 233071

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:32

    litografie, 2018, 47,5 x 37,5 cm, sign. Jan Gemrot, č. 115/117

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Josef Sudek

    Položka č.: 233070

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:31

    litografie, 1960, 59 x 43,6 cm, sign. PD V. Sivko 60, č. 12/23, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Ležící akt

    Položka č.: 233069

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:30

    litografie, 1962, 26,6 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 62, č. 28/35, při okrajích lehce pokrčený, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 233068

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:29

    lept, 1979, 49,3 x 33 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 30/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Kuklík

    V pohybu

    Položka č.: 233067

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:28

    lept, akvatinta, 1979, 7,6 x 15,4 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 28/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Kuklík

    Svlékání II.

    Položka č.: 233066

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:27

    lept, 1980, 11,5 x 7,9 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 23/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Bílé ráno II.

    Položka č.: 233065

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:26

    lept, 1980, 7,5 x 10,6 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, č. 42/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Kontrast

    Položka č.: 233064

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:25

    lept, 1979, 7,7 x 15,5 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 29/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 233063

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:24

    litografie, 65 x 49 cm, sign. DU K. Vysušil, autorský tisk

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 233061

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:22

  • Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 233060

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:21

  • Klára Trnková

    Notový zápis

    Položka č.: 233059

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:20

    litografie, 2006, 15,7 x 11 cm, sign. PD Klára Trnková 06, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Klára Trnková

    Jamka č. 18

    Položka č.: 233058

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:19

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 233057

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:18

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Položka č.: 233056

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:17

    lept, akvatinta, 21,4 x 9,8 cm, sign. PD Pacovská, rám, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jitka Kolínská

    (1930-1992)

    Pražské nábřeží

    Položka č.: 233055

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:16

    litografie, 1953, 21,8 x 25,5 cm, sign. PD Kolínská 53, mírně zažloutlý a pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Sychry a V. Pukla

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Akt zezadu

    Položka č.: 233054

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:15

    lept, 1976, 89 x 59 cm, sign. PD Eva Činčerová 76, č. 1/1, místy lehce pokrčený, zvlněný, při okraji roztržený papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Marta (cyklus portréty)

    Položka č.: 233053

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:14

    lept, 1976, 89 x 58,5 cm, sign. PD Činčerová 76, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, Antikvariát Ostrovní

  • Eva Činčerová

    (1943-2005)

    Osamělí lidé

    Položka č.: 233052

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:13

    lept, 1973, 59,3 x 69,5 cm, sign. PD Činčerová 73, místy lehce pokrčený, zvlněný papír, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jitka Walterová

    Podzim

    Položka č.: 233051

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:12

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Torzo

    Položka č.: 233050

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:11

    mezzotinta, 1982, 64 x 50 cm, sign. PD Eva Bednářová 1982, č. 6/7, PD připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

  • Iva Hüttnerová

    Staří manželé

    Položka č.: 233049

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:10

    litografie, 2003, 24,5 x 17,8 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:09

    Poslední dražitel: ID5173 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Chlapec s červeným míčem

    Položka č.: 233047

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:08

    litografie, 2003, 12,5 x 8 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 03, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Emma Srncová

    Svatba v oblacích

    Položka č.: 233046

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (164 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:07

    litografie, 2009, 43,2 x 52,5 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Emma Srncová

    Sestra, kterou nemám

    Položka č.: 233045

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:06

    litografie, 2003, 64,9 x 49 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk