• Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 214591

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:36

    olej, plátno, 19 x 11,8 cm, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stromy

    Položka č.: 214317

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:34

    tužka, kvaš, papír, 1917, 34,7 x 27,7 cm, sign. LD B Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pod břízou

    Položka č.: 214316

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:32

    tužka, kvaš, papír, 1917, 37,7 x 24 cm, sign. PD Ullrych 17, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Návrh na Ex Libris Steimar Frant.

    Položka č.: 229942

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 22:38

    tempera, papír, 1943, 9 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    Položka č.: 229163

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 22:36

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Znamení

    Položka č.: 228895

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 22:28

    3x tužka, tuš, papír, vše 8 x 12 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Trumpetista a Tanečníci

    Položka č.: 228894

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 22:26

    2x tužka, akvarel, pastel, papír, 10,3 x 18,7 a 19 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    Položka č.: 228426

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincenc Paulus

    Položka č.: 234858

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 21:16

    dřevoryt, 1922, 10,3 x 8,8 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Ptáci (Kniha Fr. Venery)

    Položka č.: 234838

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 20:56

    dřevoryt, 8,8 x 6,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris M. Glotzer

    Položka č.: 234830

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 20:40

    dřevoryt, 1926, 10 x 8,3 cm, LD značeno ve štočku J.V., antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Schbal

    Hoříci les

    Položka č.: 234136

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 19:36

    olej, karton, 1956, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Schbal, na zadní straně popsáno: na památku Pani Binderova Dobříš. 27 . 5. 1956 J. Schbal, po okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

    Pár na lavičce

    Položka č.: 234112

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 19:04

    tužka, papír, 18 x 24 cm, ušpiněný papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

    Pár

    Položka č.: 234111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 19:02

    tužka, papír, 10 x 20,5 cm, ušpiněný papír, u dolního okraje odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Voják

    Položka č.: 234109

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 18:58

    tužka, papír, 22 x 15,5 cm, papír na horním okraji natržen, na dolním rohu flek od vody, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    S bičem (PF 1990)

    Položka č.: 234086

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2019 18:22

    suchá jehla, 1989, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Klápětě 89, č. 7/60, nepatrně ušpiněn papír od tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Petr Zeman

    Žáby

    Položka č.: 235472

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 19:35

    olej, karton, 2008, 41,5 x 12,5 cm, sign. PD Zeman 2008, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kamila Ženatá

    Ex libris Terezka

    Položka č.: 235455

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 19:18

    suchá jehla,papír, 10, x 6,3 cm, sign. PD Kamila Ženatá, autorský tisk, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Roman Franta

    Love (tmavězelená varianta)

    Položka č.: 235446

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 19:09

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 2/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Oheň

    Položka č.: 235285

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 19:08

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II

    Položka č.: 204826

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 17:20

    litografie, 1982, 60 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 21/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Komárek

    Záře

    Položka č.: 191168

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:29

    litografie, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. LD I. Komárek 2004, autorský tisk, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Malénková

    (1982)

    Pokojíček

    Položka č.: 191164

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:27

    linoryt, 2005, 18 x 18,5 cm, sign. PD Zuzana Malénková 05, č. 1/2

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt III.

    Položka č.: 191033

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:09

    kombinovaná technika, papír, 2009, 18 x 17 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Helena Vanišová

    Podvečer

    Položka č.: 189083

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:05

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek spopisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Helena Vanišová

    Léto na zahradě

    Položka č.: 189082

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 16:04

    olej, lepenka, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Olga Vychodilová

    Loď s létajícími rybami

    Položka č.: 182290

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 14:58

    lept, papír, 2008, 8 x 12 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 69/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Palouček

    Položka č.: 139574

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 14:37

    olej, plátno , 1992, 70 x 110 cm, sign. PD Z. M. Nováková 92, lišta

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Venezia v dešti

    Položka č.: 234072

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 23:00

    suchá jehla, 1993, 18,1 x 7,5 cm, sign. PD Siblíková 93, č. 2/50 , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Yannick Balif

    (1927-2009)

    Rostliny

    Položka č.: 233223

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 22:28

    barevný lept, kombinovaná technika, 1990, 68 x 50 cm, sign. PD Y. Belif 90, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu