• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chicago

    Položka č.: 218285

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:26

    olej, karton, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Neapol

    Položka č.: 218284

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:24

    olej, plátno, 10,2 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Hyde Park

    Položka č.: 218283

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:22

    olej, plátno, 16 x 13,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Slunečnice

    Položka č.: 217706

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 19:04

    litografie, 1984, 21 x 13 cm, sign. PD V. Polášek 84, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Výlov rybníka

    Položka č.: 224251

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 26,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, č. 128/200, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224110

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:26

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě II.

    Položka č.: 224109

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:24

    dřevoryt, 10,5 x 8 cm, značeno na PD pozůstalostním razítkem: z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, papír lehce špinavý, v krajích výrazněji pokčený, poškotení nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženský akt ve vodě

    Položka č.: 224108

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:22

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Ullrych B., papír lehce špinavý, v krajích pokčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Kaktus (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:18

    zinkografie, 1943, 14,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Z knih Vácslava Rudla

    Položka č.: 223956

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:08

    zinkografie, 1927, 12,5 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Sklizeň (Mojmír Helcelet)

    Položka č.: 223935

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:06

    lept, 1919, 9,3 x 5,2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Wolfgang Amadeus Mozart (Ex libris ing. Jindř. Hotový)

    Položka č.: 223927

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 23:04

    lept, 11,5 x 6,5 cm, PD značeno v desce S. Kulhánek, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Lojdová Dudová

    Pro štěstí

    Položka č.: 223703

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:58

    lept, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD L. Lojdová, č. 9/100, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Dívka s růží

    Položka č.: 222276

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:56

    lept, 1951, 11,2 x 8,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. H. Brunnera a J. Bendy na VŠUP v Praze, člen spolku Purkyně a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Na koni (Ex libris JAŠ)

    Položka č.: 222098

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:38

    ocelorytina, 2,5 x 8 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liška

    Studie IV

    Položka č.: 228856

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 22:02

    propiska, papír, 23,8 x 16,4 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pula

    Položka č.: 228829

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:34

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Wien II

    Položka č.: 228827

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Židovský svátek

    Položka č.: 228812

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:18

    dřevoryt, 1918, 16,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Bílek, papír zažloutlý a při krajích lehce otřepený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Volhejn

    (1910-1988)

    Položka č.: 228807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Milada Marešová

    (1901-1987)

    Beduín

    Položka č.: 228799

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 21:02

    litografie, 16,7 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Věra

    Položka č.: 228786

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:58

    tužka, akvarel, papír, 1936, 33,9 x 27,8 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    Položka č.: 228778

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:56

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228777

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228771

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:48

    reliéfní grafika, 21 x 13 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    Položka č.: 228422

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    Položka č.: 228421

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228420

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    Položka č.: 228419

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    Položka č.: 228418

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)