• Josef Vacke

    (1907-1987)

    Parník

    Položka č.: 227640

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:08

    akvarel, papír, 1940, 43 x 59 cm, sign. LD Jos. Vacke 40, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    Položka č.: 227076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:04

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    Položka č.: 227075

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    Položka č.: 227073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 20:00

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Rybka (Ex libris Kroužek akvaristů a přátel přírody)

    Položka č.: 227038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 10 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226979

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:34

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Rumpál

    Položka č.: 225454

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 04. 2019 19:16

    lept, 1981, 6,3 x 5 cm, sign. PD, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Weber

    Zrození

    Položka č.: 104810

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 18:40

    lept, 20 x 16 cm, sign. PD Weber, 11/100, absolvent Střední výtvarné školy V. Hollara v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Veškrna

    Matematik

    Položka č.: 139102

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 18:15

    litografie, 1980, 12,2 x 26,6 cm, sign. PD J. Veškrna 80, 60/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Kostel sv. Mikuláše na Malostranském náměstí

    Položka č.: 133880

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:50

    litografie, 1980, 23 x 16 cm, sign. PD Z. Šindlar 80, archivní tisk, při horním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Aix - En - Provence II.

    Položka č.: 138390

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:30

    litografie, 24,2 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Ženský akt

    Položka č.: 138391

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 17:25

    litografie, 14,3 x 16,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy, SVU Mánes a Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Sahula

    (1918-2006)

    Mariánský sloup v Jindřichově Hradci

    Položka č.: 218793

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 16:50

    litografie, 1988, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Josef Sahula 88, autorský tisk, žák O. Blažíčka, C. Boudy, J. Sejpka, K. Pokorného a později M. Salcmana a K. Lidického na VŠAPS v Praze, člen Asociace jihočeských výtvarníků UVU

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Průšová

    Nevím, kdy přijde svítání

    Položka č.: 232823

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 16:45

    serigrafie, 1995, 30,8 x 19 cm, sign. PD Jana Průšová 95, báseň, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • neurčený autor (Německo)

    Zámek

    Položka č.: 99628

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:55

    dřevoryt, 10,1 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Na klásky

    Položka č.: 190646

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:35

    dřevoryt, 15,6 x 13,7 cm, monogr. PD v desce AN, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Dívčí hlava v klobouku

    Položka č.: 136329

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:05

    kolorovaný lept, 1970, 14,3 x 11,3 cm, sign. DU Michaela Lesařová - Roubíčková 70, X/X A.E., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ivo Holý

    Zabil otec sojku

    Položka č.: 221914

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 14:25

    litografie, 1972, 25,7 x 37,8 cm, sign. DU Holý máj 72, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Čtvrtečka

    Číňan

    Položka č.: 133388

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:35

    akvarel, papír, 1942, 17,8 x 9 cm, meditační kresba vzniklá v koncentračním táboře dne 26. I. 1942

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Marie Červenková Pešková

    Řeka

    Položka č.: 133863

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:30

    tuš, papír, 17,7 x 27 cm, sign. PD Marie Červenková, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Z cyklu Veselý rok

    Položka č.: 228579

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:25

    litoofset, 24,5 x 37,5 cm, značeno PD Josef Čapek, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Noty

    Položka č.: 218798

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:15

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Child

    Položka č.: 91601

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 13:05

    lept, 14,3 x 10,1 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 138074

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 17:05

    strukturální grafika, 39,5 x 21,3 cm, sign. DU Zeithammel, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Rudolf II.

    Položka č.: 218782

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 16:40

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 25,5 x 15 cm, sign. PD Mirka 2001, 18/60

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Položka č.: 232847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 15:40

    litografie, 1979, 23 x 34,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 79, rám, 2/45, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Městský kanál

    Položka č.: 232877

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:50

    litografie, 1983, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, 79/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Brtna

    Kořeny

    Položka č.: 224963

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:10

    litografie, 1985, 30 x 20,6 cm, sign. PD Brtna 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof V. Mančíka a doc. L. Vacka na VŠUP v Praze, člen skupiny ART.I.UM

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Otčenášek

    (1909-1972)

    Cesta

    Položka č.: 232834

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 15:15

    litografie, 1958, 38,6 x 50 cm, sign. PD Otčenášek 58, rám, 181/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze, člen Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    S. Maria

    Položka č.: 226452

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2019 14:45

    tempera, zlato, papír, 27 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)