• Dagmar Hochová

    (1926-2012)

    Dagmar Hochová dětem

    Položka č.: 267380

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 19:08

    tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    Položka č.: 266866

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 18:40

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, antiqari.at Radhošťská, žák soukromé školy A. Kalvody, člen Sdružení výtvarných umělců moravských, místopředseda Spolku slovenských umelcov

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Zesnulý

    Položka č.: 265813

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 18:28

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 264699

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 08. 2023 18:04

    suchá jehla, akvatinta, 1979, 15 x 10,1 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, pasparta, a.t., na levém okraji papíru - mimo tisk - hnědá drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Radost

    Položka č.: 276868

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 22:28

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Povoz s koněm

    Položka č.: 263642

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 21:14

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva

    Položka č.: 251320

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:54

    tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Khön

    Pražský hrad

    Položka č.: 248902

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:38

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • J. Posselwhite

    Canova

    Položka č.: 246865

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:32

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from a picture by sir Thomas Lawrence in the possesion of the Abate Canova at Rome, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrníčky

    Položka č.: 240988

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 18:36

    lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Krávy na slunci

    Položka č.: 239058

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 18:30

    lavírovaná tuš, papír, 3 x 10,5 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ženský akt v přírodě

    Položka č.: 276961

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 21:32

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 8/22, po celé grafice žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, čl…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276932

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 21:00

    lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276931

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:58

    lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Sklep - Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276930

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:56

    lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Varna - Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276929

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:54

    akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Vaření piva - Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276928

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:52

    akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Spilka - Plzeňský Prazdroj

    Položka č.: 276927

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:50

    akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba piva - Plzeň - Prazdroj

    Položka č.: 276926

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 20:48

    akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

  • Ivan Komárek

    Harmonizující muž

    Položka č.: 275360

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2023 19:58

    pastel, akvarel, tužka, tuš, koláž, papír, 1986, 46,6 x 64,6 cm, sign. PD I. Komárek 1986, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Váhy

    Položka č.: 277014

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:57

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hudebník

    Položka č.: 277015

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:56

    lept, 8 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 25/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Roučka

    Zvířata

    Položka č.: 276990

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:51

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

    Ex Libris Majka

    Položka č.: 277010

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:42

    litografie, 10 x 8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Eva Janíčková

    Větrný mlýn

    Položka č.: 277086

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:36

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, č. 40/120, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybník

    Položka č.: 277004

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:33

    litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Černý

    Položka č.: 277025

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:29

    litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Položka č.: 277037

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2023 18:26

    litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 277018

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:16

    email, papír(airbrush, kaligrafická malba), 1994, 14 x 8 cm, sign. PD B. H. 94, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Šeřík

    Položka č.: 277051

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 08. 2023 18:04

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)