• František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    Položka č.: 233300

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    La petite Fille

    Položka č.: 233296

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:52

    dřevoryt, 25,5 x 8,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    Jeune Fille agenouillée

    Položka č.: 233295

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 35,5 x 7,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s modráskem

    Položka č.: 233291

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:47

    litografie, 1978, 41 x 21 cm, sign. PD A. Fuchs 78, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Roman Franta

    Love (tmavěšedá varianta)

    Položka č.: 233282

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:38

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 4/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Milan Erazim?

    Kočka

    Položka č.: 233268

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:24

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 233265

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:21

    linoryt, 1967, 42 x 30,4 cm, sign. PD F. Emler 67, č. 14/50, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 233262

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:18

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Compte - Calix

    Bůh a vlast

    Položka č.: 233257

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:13

    litografie, 1848, 40 x 31,5 cm, litografii provedl Jacot, zažloutlý, zašpiněný, po okrajích roztržený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Malý válečník

    Položka č.: 233247

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:03

    akryl, plátno, 2010, 58 x 50 cm, sign. LD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    V restauraci

    Položka č.: 233214

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:30

    tužka, papír, 14,7 x 20 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Joachim Albrecht

    (1913-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 233190

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:06

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • James Janíček

    Waiting for Godot

    Položka č.: 233186

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Letadlo

    Položka č.: 233155

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:56

    koláž, tuš, perforovaný papír, 2009, 45 x 66 cm, sign. PD Jan Rýz 2009, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 233153

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:54

    křída, velur, 65 x 48 cm, sign. PN Kurovský, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Golem znovuzrozený

    Položka č.: 233150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:51

    pastel, velur, 61 x 48 cm, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na pláži

    Položka č.: 233148

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:49

    akvarel, tuš, papír, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Západ slunce

    Položka č.: 233147

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:48

    akvarel, tuš, papír, 1966, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 66, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Zima

    Položka č.: 233145

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:46

    olej, plátno, 79 x 60 cm, monogr. DU J. Š., rám, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Podzim

    Položka č.: 233144

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:45

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Jaro

    Položka č.: 233143

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:44

  • Vladimír Jandejsek

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233137

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:38

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Na vesnici

    Položka č.: 233135

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:36

    akvarel, tuš, běloba, papír, 1965, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková 65, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Položka č.: 233117

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:18

    kvaš, tempera, karton, 30 x 66 cm, sign. PD Antušek, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Krajina od Votic

    Položka č.: 233113

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 18:14

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Peter Klúčik

    Zrozenie Venuše

    Položka č.: 233090

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:51

    lept, 1985, 15 x 20 cm, sign. PD P. Klúčik 1985, rám, č. 36/50, odřený rám, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Iva Hüttnerová

    V okně

    Položka č.: 233048

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 17:09

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 233000

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:25

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 232999

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:24

    olej, karton, 20,2 x 26,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt dívky v šátku

    Položka č.: 232998

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2019 16:23

    olej, karton, 1947, 25 x 19,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, vzadu kresba, antiqari.at Radhošťská