Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    B. Jelínek: Na hrobích

    Položka č.: 276091

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:53

    bibliofilie, il. J. Konůpek, vyd. Dělnické nakladatelství, Praha, 1930, soukromý tisk, ex: 12/250, podpis F. Páta a J. Konůpek v tiráži, pův. sešit, 20s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, čle…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    K. J. Erben: Živá voda

    Položka č.: 276087

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:49

    bibliofilie, 11x lit.V. Mašek, vyd. Melantrich, Praha, 1932, ex.: ?/400, volné archy v obálce, 42s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    (1940)

    Rychlé šípy

    Položka č.: 276062

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:21

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 31/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    (1940)

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    Položka č.: 276061

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 13:20

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 28/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Lubomír Svoboda

    (1957)

    Akt

    Položka č.: 276862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:06

    tuš, pastel, papír, 61 x 43 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Třemšínský mikroregion

    Položka č.: 276861

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 16:04

    tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934)

    Vysoký Chlumec

    Položka č.: 250825

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 15:12

    litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276783

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:52

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1852

    Položka č.: 276776

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:38

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276771

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Bas bleus

    Položka č.: 276770

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:26

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    V knihovně

    Položka č.: 276767

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:20

    litografie, 22 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:16

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 15:10

    litografie, 24 x 20 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížské emoce

    Položka č.: 276755

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:56

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276749

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Kohout

    Položka č.: 276745

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:36

    litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pád

    Položka č.: 276743

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:32

    litografie, 27 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Sv. Medard

    Položka č.: 276741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:28

    litografie, 26 x 22 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276737

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:20

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Jeden den volna

    Položka č.: 276735

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:16

    litografie, 26,5 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276733

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:12

    litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Vzorek

    Položka č.: 276731

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:08

    litografie, 18,5 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Kompliment

    Položka č.: 276727

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2023 14:00

    litografie, 25 x 19,5 cm, PD značeno na kameni h. D., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Muž s dýmkou

    Položka č.: 274674

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:44

    akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Ilja Hartinger

    (1935)

    Motiv kultury

    Položka č.: 274479

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 22:30

    linoryt, 1975, 23,6 x 45 cm, sign. PD Hartinger 75, č. 71/200, pravý a levý okraj papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Langera na ŠUŘ v Brně, prof. A. Strnadela a J. Baucha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Souček

    Beroun - na ostrově

    Položka č.: 270461

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 21:24

    pastel, papír, 1990, 25 x 42 cm, sign. PD K. Souček 90, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 263654

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 07. 2023 19:50

    olej, karton, 12 x 17 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 20:22

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • A. Václav Mašek

    Otec a syn

    Položka č.: 239050

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 07. 2023 19:16

    lavírovaná tuš, papír, 16,5 x 14,7 cm, sign. SU A. V. M. , nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook