Ladislav Zívr

(1909-1980)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1979, 43 x 31 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 46

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 45

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Postava

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    pálená hlína, 1964, v. 46 cm, značeno Zívr 64, Ladislav Zívr zcela bezpochyby patří k nejdůležitějším představitelům českého moderního umění. Jako sochař se snažil využít všech podnětů, se kterými přišla evropská avantgarda – od kubismu přes surrealismus, civilismus až po imaginativní abstrakci 60. …

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 45 000 Kč CZK

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    tužka, papír, 1966, 20,4 x 14,5 cm, sign. PN Ladislav Zívr, Ladislav Zívr zcela bezpochyby patří k nejdůležitějším představitelům českého moderního umění. Jako sochař se snažil využít všech podnětů, se kterými přišla evropská avantgarda – od kubismu přes surrealismus, civilismus až po imaginativní a…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 Kč CZK

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Sochařská studie

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:55

    tuš, kombinovaná technika, papír, 1979, 38,5 x 25,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, přeloženo, polito, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:54

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 15:53

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1979, 29,5 x 42 cm, sign. PD Zívr 1979, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 64

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Tvar

    Položka č.: 19418

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    22. 12. 2016 23:44

    tuš, akvarel, papír, 1979, 45,5 x 33 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)