Josef Novák

(1902-1987)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Vytrvalci

    Položka č.: 19013

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:46

    lept, 24,6 x 33,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 3/15, vzadu pozůstalostní razítko, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Skokan

    Položka č.: 19018

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:45

    linoryt, 29,5 x 17,5 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Finiš

    Položka č.: 19020

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:44

    linoryt, 28,4 x 26,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 5/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Sprinteři

    Položka č.: 19019

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:44

    linoryt, 20,5 x 31 cm, sign. PD JosefNovák, č. 9/35, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Běžci

    Položka č.: 19024

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:43

    linoryt, 20,5 x 36,8 cm, sign. PD JosefNovák, č. 12/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Cyklisti

    Položka č.: 19021

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:43

    linoryt, 29,8 x 24,4 cm, sign. PD JosefNovák, č. 13/50, vzadu pozůstalostní razítko, při okrajích lehce pokrčený papír, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora