Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Položka č.: 1408

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 15:44

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Karlův most

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1981, 51 x 36,5 cm, sign. PD Chaba, vzadu věnování: Honzovi Bejšovcovi mladšímu velice nerad ale srdečně Karel Chaba 16.6.2004, soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Ostrov

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kašna pod Petřínem

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské zákoutí

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Na Kampě

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    kolorovaná suchá jehla, 1990, 27,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Chaba 90, č. 8/35, soukromé studium

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské panorama

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Blondýnka

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:14

    olej, papír, 2007, 15,8 x 31,5 cm, sign. PD Chaba 2007, uprostřed přeloženo, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Objekt

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:11

    tempera, kombinovaná technika, papír, 2004, 19 x 15 cm, LD monogr. Chaba, sign. vzadu Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 628

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:09

    kolorovaná suchá jehla, 1996, 19 x 16 cm, sign. PD K. Chaba 96, č. 19/30, soukromé studium

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:03

    pastel, kombinovaná technika, karton, 15 x 7 cm, sign. LD Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Podnos plný hlav

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 09:57

    kolorovaná suchá jehla, 1986, 19 x 14, 5 cm, sign. PD Karel Chaba 86, č. 1/28, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Park u kostela

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    kombinovaná technika, papír, 28,5 x 19,5 cm, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zámecké schody

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Hlava margarétka (PF 1982)

    Položka č.: 564

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:15

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 94

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:48

    dřevoryt, 1993, 14 x 17,5 cm, sign. PD Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 91

    Položka č.: 1008

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:47

    dřevoryt, 1990, 13,5 x 19,5 cm, sign. Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 93

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:46

    dřevoryt, 1992, 15 x 10 cm, sign. LD Chaba, sign. v textu Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 82

    Položka č.: 964

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:03

    suchá jehla, 1981, 11,5 x 8 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 1996

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:24

    akvarel, papír, 1995, 21 x 15 cm, sign. Karel Chaba 1996, soukromé studium

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kostelík

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:11

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.542 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.542 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské mosty

    Položka č.: 276490

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 15:29

    kombinovaná technika, tisk - reprodukce, tempera, papír, 44 x 48 cm, sign. DU Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    P.F. 2007

    Položka č.: 276450

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 14:49

    tisk s kresbou, 2006, 21 x 15 cm, 1 x podpis Karla Chaby, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Rty

    Položka č.: 274854

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2023 11:47

    suchá jehla, 1987, 18,5 x 12,5 cm, sign. DU Karel Chaba 87, soukromé studium

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Brána

    Položka č.: 274018

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:28

    kolorovaná suchá jehla, 25 x 33 cm, sign. PD K. Chaba, č. 11/30, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zelenooký

    Položka č.: 274016

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:26

    olej, papír nalepen na kartonu, 12,3 x 9 cm, sign. PD Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)