František Xaver Naske

(1884-1959)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    2 portréty

    Položka č.: 127512

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:51

    tužka, papír, 15,3 x 13,4; 13,8 x 13,4 cm, monogr. PD FN, 2 kresby, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Noha

    Položka č.: 188941

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:50

    tužka, rudka, papír, 11,3 x 19,7 cm, sign. PD F. Naske 1924, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Strážník

    Položka č.: 188942

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:49

    tuš, papír, 26,3 x 16,5 cm, monogramováno PD FN, dvakrát přeloženo, při okrajích mírně zašpiněný papír, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)