Viktor Stretti

(1878-1957)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V kavárně

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:06

    litografie, kolem r. 1905, 26 x 38 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Dáma na sofa

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1916, 73,5 x 65,5 cm, sign. PD Stretti 1916, rám, Viktor Stretti pocházel ze staré italské rodiny, která se usadila v Praze. Od roku 1885 studoval na české reálce v Praze a po maturitě na Umělecko-průmyslové škole a Akademii výtvarných umění pod vedením Františka Ženíška. Studia zakonč…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Oráč

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 11:50

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Pražské benátky

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:38

    litografie, 1945, 39 x 31 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    U Dieppe

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    suchá jehla, 1902, 18 x 23 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Mečový tanec

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, č. 22/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zátiší s ovocem a lahví vína

    Položka č.: 262788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:00

    litografie, 1956, 13,5 x 16 cm, sign. PD Viktor Stretti, PF 1957, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holl…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nový svět

    Položka č.: 280824

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:18

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Zima na náplavce

    Položka č.: 278893

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:00

    litografie, 1952, 31 x 38,7 cm, monogr. PD V.S, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda…

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 278803

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 14:00

    litografie, 1940, 16,2 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Promenáda na Václavském náměstí

    Položka č.: 269951

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 21:50

    litografie, 15 x 11,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, LD P.F. 1919!, PD v kameni 21. XII.1918, zažloutlý papír, na okrajích místy skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichov…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)