Vojtěch Preissig

(1873-1944)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Dva ptáčci na rozkvetlém stromě

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akvatinta, 11 x 10 cm, PD značeno v desce PV, zašpiněný papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Odhadní cena: 7 000 - 8 500 Kč CZK

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Portrét dívky

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    lept, 25 x 20,5 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Odhadní cena: 6 000 - 7 500 Kč CZK

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Vesnice

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    linoryt, 8,7 x 12,8 cm, nalepeno na polokartonu, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Odhadní cena: 5 500 - 7 000 Kč CZK

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    28 October Celebrations in the Little Quarter in Prague (Pohled na kostel sv. Mikuláše)

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 09:39

    linoryt, 1924, 36,5 x 34,3 cm, sign. LD Vojtěch Preissig 1924, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu