Ladislav Kuklík

  • Ladislav Kuklík

    Akty

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:57

    akvatinta, 1991 cm, sign. DU L Kuklík 1991, č. 134/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Krajina I, Krajina II

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:37

    2 x lept, akvatinta, 3,5 x 4,5; 3,5 x 4,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1980, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 370 CZK (16 €)

  • Ladislav Kuklík

    Konvolut tří grafických listů

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:36

    1 x fix, tisk; 2 x lept, akvatinata, 1979, 1976, 1977, 10 x 7; 9 x 6; 7 x 4,5 cm, DU věnování, sign. PD. L. Kuklík, č. 111/200, č. 1/200, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Kuklík

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:09

    lept, 1997, 5 x 3,5 cm, sign. DU Kuklík 1997, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt na lavičce

    Položka č.: 595

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:26

    tužka, papír, 1981, 11 x 8,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Kočka

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    uhel, tuš, běloba, akvarel, papír, 1985, 44 x 38 cm, sign. DU L. Kuklík 85, DU věnování, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Odhadní cena: 4 000 - 5 000 Kč CZK

  • Ladislav Kuklík

    Králík

    Položka č.: 152

    uhel, tuš, běloba, akvarel, papír, 1985, 45,3 x 48,2 cm, sign. DU Láďa Kuklík, DU věnování z 1. září 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Kořalka

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    lept, akvatinta, 1979, 9,5 x 20 cm, sign. DU L. Kuklík 79, č. 74/75, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ladislav Kuklík

    Irbis (sněžný leopard)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    kresba tuší, 2018, 80 x 54 cm, sign. LD L.Kuklík, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Ladislav Kuklík

    Strom

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 17:45

    lept, akvatinta, 1977, 10 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 77, a. t. , žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    William Shakespeare: Sonet šedesátý šestý a stý dvacátý devátý

    Položka č.: 193

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 3x sign. bar. kombin. technika L. Kuklík, vyd. Nadace Lyra Pragensis, Praha, 1992, ex. 32/200 na ručním papíře z Velkých Losin, pův. clkž. vazba, 54s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Ladislav Kuklík

    Jitro II

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:28

    akvatinta, lept, 1995, 79 x 48 cm, sign. PD L. Kuklík, č. 37/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Jaguár

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    suchý pastel, papír, 2021, 52 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2020, č. 37/120, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Ladislav Kuklík

    František Tichý

    Položka č.: 267686

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 19:12

    kombinovaná technika, 1976, 14,4 x 14,4 cm, sign. PD L. Kuklík 76, pasparta, č. 23/50, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu