Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Universitas Carolina Pragensis

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:12

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MuDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ruce

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29

    litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Vojtěch Preissig

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:28

    litografie, 1986, 16 x 7,5 cm, sign. DU Old. Kulhánek 86, Exlibris RNDr. K. Samšiňák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris Václav Křupka

    Položka č.: 156

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:38

    lept, 1975, 10 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 75, č. 57/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Bohuslav Reynek

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:36

  • Oldřich Kulhánek

    Tvář

    Položka č.: 604

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ústa

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 701

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 700

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Mimino

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    lept, 1974, 11 x 8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 74, č. 4/20, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MuDr. Lubomír Šetlík, PF 1979

    Položka č.: 232

    2 x litografie, 1979, 1978, 7,5 x 11; 9 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979, sign. DU O. Kulhánek 78, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ruka s věncem

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    lept, 1994, 15,8 x 12 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Oldřich Kulhánek

    David

    Položka č.: 239

    10x lept, 1975, 14,2 x 9 cm, vše sign. PD Oldřich Kulhánek 75, č. IV/XXX, v grafickém cyklu David umělec zachycuje výjevy z života biblického krále Davida a následně jej završuje oslavou narození svého syna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Pozvánka

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    lept, 1972, 27,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 72, LD věnování, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Oldřich Kulhánek

    L. Hašek & P. Kafka

    Položka č.: 235

    lept, 1983, 12,5 x 6,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek1983, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex lbiris Dr. Anna Lerperger

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    lept, 1980, 12,5 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1980, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Položka č.: 620

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:11

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 209

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15

  • Oldřich Kulhánek

    Únos Proserpiny

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 18,5 x 11,3 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Prométheus

    Položka č.: 25

    litografie, 2005, 18,5 x 11,2 cm, sign. LD Oldřich Kulhánek 2005, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Dopis, pohlednice a podpis na pozvánce

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    rukopis, ručně psaný dopis adresovaný básníkovi J. Hrubému, pohlednice (O. Kulhánek: Turgeněv - Přízraky) se vzkazem a podpisem na rubu, podpis na přední straně dvojlistu s pozvánkou na výstavu graf. listů O. Kulhánka (2010), vše v dobrém stavu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠ…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Lubomír Voleník: Mystérium náhody všedního dne

    Položka č.: 347

    bibliofilie, 6 gr. listů v příloze, suchá jehla Jaroslav Klápště(pozůst. razítko), dřevoryt Vladimír Komárek(pozůst. razítko), sign. lept Oldřich Kulhánek, sign. serigrafie Antonín Střížek, sign. lept Karel Šafář, sign. litografie Karel Vysušil, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, vydal Spol…

  • Oldřich Kulhánek

    Rudolf Matys: Před Ortenovým rodným domem

    Položka č.: 194

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu O. Kulhánek, vyd. Nadace Lyra Pragensis, Praha, 1995, ex. 24/200 na papíru Hollar, pův. sešit, 17s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Vincent van Gogh

    Položka č.: 324

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 20:23

    barevný lept, 1990, 13,5 x 8,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Erotika

    Položka č.: 477

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    lept, 1988, 14 x 9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88, v desce Ex libris N. Hillebrandt, LH Mescalina, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Svatý Václav

    Položka č.: 475

  • Oldřich Kulhánek

    Antická rodina

    Položka č.: 472

    kamenorytina, 15 x 9,5 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar