Karel Musil

(1982)

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak (větší)

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:47

    suchá jehla, ruleta, 10 x 10 cm, sign. DU K. Musil 2021, č. 1/10, jediné ze znamení zvěrokruhu, které autor provedl ve větším formátu místo obvyklého 6,2 x 6,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář

    Položka č.: 259253

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:28

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, antiqari.at Radhošťská, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Pýcha

    Položka č.: 275525

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:38

    ruleta, suchá jehla, 2021, 19,8 x 15 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 5/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Lakomství

    Položka č.: 275524

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:37

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Smilstvo

    Položka č.: 275523

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:36

    ruleta, suchá jehla, 2021, 20 x 14,8 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

  • Karel Musil

    (1982)

    Sedm smrtelných hříchů - Závist

    Položka č.: 275522

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 14:35

    ruleta, suchá jehla, 2021, 19,8 x 15 cm, sign. PD K. Musil 2021, č. 7/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích