Václav Vojtěch Novák

(1901-1969)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Pole na konci léta

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 25 x 60 cm, sign. PD V. V. Novák, rám, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Podvečer

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    olej, plátno, 1969, 77 x 31 cm, sign. PD V.V Novák 69, rám, Vzadu štítek Galerie dílo ČFVU, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

  • Vaclav Vojtech Novák

    (1901-1969)

    Krajina se dvěma rybníky

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 1964, 75 x 140 cm, sign. LD V. V. Novák 64, rám, obraz je umístěn v externím depozitáři, v případě zájmu o prohlídku díla, nám dejte prosím vědět den dopředu, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Na ceste

    Položka č.: 281109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:21

    tuš, papír, 22 x 30 cm, sign. PD VVNovák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)