Patrik Hábl

(1975)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vesmír II

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, rám, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Rez za zdí

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    akryl, plátno, 2011, 100 x 80 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikován…

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Odhadní cena: 140 000 - 180 000 Kč CZK