Karel Valter

(1909-2006)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    25. 06. 2019 14:20

    olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Strom

    Položka č.: 268614

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:16

    linoryt, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU Valter 78, č. 52/60, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu