Ota Bubeníček
(1871-1962)
Venkovské stavení
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, lepenka, 24,5 x 33 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, malíř, loutkař, absolvent pražské AVU, člen krajinářské školy prof. J. Mařáka, jehož dílem byl ovlivněn stejně jako tvorbou Antonína Slavíčka či Rudolfa von Ottenfeld. Bubeníčkovým hlavním tématem bylo ztvárnění českého venkova a jeho proměn bě…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu