Zdeněk Raiser

fotograf, malíř, kameraman

  • Zdeněk Raiser

    Generál Nobile a Fr. Běhounek přelétávají Kozinův statek

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    akryl, plátno, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Zdeněk Raiser

    Střelená nevěsta

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    akryl, plátno, 2019, 40 x 60 cm, sign. PD Raiser 19, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Zdeněk Raiser

    Tři unavená děvčata

    Položka č.: 331

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:17

    akryl, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Raiser

    Bivoj a Pivoj

    Položka č.: 175

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    akryl, sololit, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, Zdeněk Raiser se narodil v roce 1935 v Praze. Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci…

    Odhadní cena: 12 000 - 20 000 Kč CZK

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 268813

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 10:35

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu