František Tavík Šimon
(1877-1942)
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Odhadní cena: 25 000 - 30 000 CZK
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pont Saint-Michel
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
lept, 1927, 29,5 x 34 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. Výrazně se…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Place de la Concorde
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
barevný lept, 1916, 13 x 14,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. Výrazně…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Nocturno z Českého Krumlova
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
barevný lept, 28,5 x 19 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresionisty. Výrazně …
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Exlibris K.J. Obrátil
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:02
lept, 1913, 13,2 x 9 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pohled na Fiesole
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:00
dřevoryt, 1931, 13 x 10,1 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Nádvoří Pražského hradu se sv. Vítem
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
vernis mou (měkký kryt), 1919, 36 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresio…
Odhadní cena: 11 000 - 14 000 Kč CZK
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Hanácké děvče
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, kombinovaná technika, 35 x 26,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce monogr. PD, další značení v desce monogr. LD, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Sal…
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Singhalky, Ceylon
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Očekávání ruských legionářů
Položka č.: 281028Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pinie nad mořem
Položka č.: 280093Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:19
suchá jehla, 1935, 29,7 x 23,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts