Josef Hník

  • Josef Hník

    Kompozice s vejci

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 09:10

    bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Josef Hník

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)