• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:48

    olej, karton, 26 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Štětkař

    (1918-1999)

    Za právo na chléb

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:35

    kombinovaná technika, 85 x 63 cm, sign. PD K. Štětkař, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Antonín Střížek

    Na sever severozápadní linkou

    Položka č.: 831

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:33

    litografie, 2007, 41 x 60 cm, sign. PD Antonín Střížek 2007, 20/55, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák J. Ptáčka na AVU v Praze

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • J. Steinský

    Před bouří

    Položka č.: 830

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:32

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Steinský, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Poš

    Cizí tlumočníci

    Položka č.: 826

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:28

    litografie, 1985, 48,8 x 32,7 cm, sign. PD Petr Poš 85, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Broučí písmo III.

    Položka č.: 823

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:25

    lept, 1996, 49,2 x 35,6 cm, sign. PD J. Otava 1996, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Na vodě

    Položka č.: 820

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:22

    tuž, papír, 1942, 13 x 23 cm, PD monogr. Š 42

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    PF 2002 Kurovských

    Položka č.: 816

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:18

    pastel, velur, 2001, 48 x 64,8 cm, sign. DU Miloš Alena Lenka, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Starý muž

    Položka č.: 806

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:08

    suchá jehla, 1994, 24,7 x 19,5 cm, sign. PD Isaac Celnikier, LD věnování Josefu Hejzlarovi, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Mlok

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:02

    litografie, 21,4 x 15,6 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Le Cantiques des Cantiques

    Položka č.: 798

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 12:00

    dřevoryt, 1905, 36,5 x 27 cm, zažloutlý papír, na okrajích otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 797

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:59

    dřevoryt, 1905, 30 x 24 cm, LD značeno v tisku K, rám, na rámu drobné oděrky, místy odřeno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:29

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Mi último sueňo!...

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:17

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 70 x 49,5 cm, sign. PD Asocorro 2015, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Monogramista P.L.

    Na ulici

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:45

    olej, plátno, 69 x 89 cm, monogr. PD P. L., rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Dvůr v Liliovce

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:38

    kombinovaná technika, sololit, kolem r. 1970, 26 x 21 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU a datace 1970 (původní cena 2500 Kčs), původní rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 713

    olej, sololit, 51,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Na podzim

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:36

    olej, karton, 62 x 48 cm, rám

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 707

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:29

    pastel, papír, 62,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:11

    síťotisk, 2011, 47 x 33 cm, sign. LD. Brázda 2011, č. 70/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:53

    litografei, 1970, 50 x 33,8 cm, sign. DU Oberthor 70, rám, č. 4/150, vzadu autorský štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Hodr Karel

    (1910)

    Motiv od Žamberka

    Položka č.: 662

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:48

    olej, sololit, 48 x 64 cm, sign. PD K. Hodr, rám, na rámu kovový štítek Karel Hodr, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Svoboda Karel

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:28

    olej, sololit, 2006, 63 x 45,5 cm, sign. PD Svoboda 2006, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ota Janeček

    Havran

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:27

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Na louce

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:25

    olej, plátno, 40. léta 20. století, 35 x 27,1 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Kars

    (1880-1945)

    Žena v podřepu

    Položka č.: 634

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:20

    lavírovaná tuš, papír, 44,2 x 33,9 cm, sign. LD Kars, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Růžová postava s hadem

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 08:07

    tužka, pastel, papír, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Pražský motiv

    Položka č.: 553

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 51 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Z cyklu Výlohy

    Položka č.: 552

    bromostříbrná fotografie, 35,5 x 53 cm, Antikvariát Dlážděná