• Jaroslav Válek

    Andělé na špičce jehly

    Položka č.: 658

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:25

    reliéfní grafika, 22,5 x 16 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Severská krajina

    Položka č.: 657

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:24

    litografie, 25,5 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 82/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Zoja Villalobos - Popovič

    (1948-2003)

    Volná kompozice

    Položka č.: 654

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:21

    serigrafie, 1995, 76 x 59 cm, sign. PD Zoja Villabovos - Popovič 1995, 1/5, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5423 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Dům

    Položka č.: 652

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:19

    litografie, 26 x 30 cm, sign. DP J. Valeček , autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vaněk

    Ploty

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 13:16

    linoryt, 1991, 47,5 x 60 cm, sign. PD Vaněk 91, 7/15, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Procitnutí v milosti

    Položka č.: 632

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:59

    litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88 , 28/80, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Plížení

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:56

    tempera, běloba, tuš, papír, 45 x 66 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4495 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Útok

    Položka č.: 628

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:55

    akvarel, tuš, papír, 40 x 54,5 cm, sign. PD Šolta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Ruce

    Položka č.: 623

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:50

    serigrafie, 70. léta, 41 x 27,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6712 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Položka č.: 622

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:49

    serigrafie, 1977, 41 x 27,7 cm, sign. PD , 32/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Déšť

    Položka č.: 621

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:48

    lept, suchá jehla, 1993, 66,5 x 50 cm, sign. PD M. Šoltészová 93, autorský tisk, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3067 Historie příhozu

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Oběti války

    Položka č.: 620

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:47

    akvarel, fix, běloba, tužka, papír, 41,5 x 59,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Matka

    Položka č.: 619

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:46

    akvarel, tuš, běloba, uhel, papír, 41,5 x 59,3 cm, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pierot

    Položka č.: 615

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:42

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 57/70, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4319 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Zimní zpěv

    Položka č.: 602

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:29

    olej, plátno, karton, 14 x 12 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID6882 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Světlé výšky

    Položka č.: 597

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:24

    lept, kombinovaná technika, 1996-97, 80 x 49 cm, sign. LD N. Synecká, 1/1 var. II., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • Zbyšek Sion

    Postava

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:17

    litografie, 2010, 37,3 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 55/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vasil Stanko

    Portrét ženy

    Položka č.: 589

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:16

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Vasil Stanko

    Z cyklu Labyrinty

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:15

    bromostříbrná fotografie, 1985/2014, 24 x 18 (15 x 15) cm, sign. na zadní straně Stanko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Ozvěna

    Položka č.: 585

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:12

    tuš, papír, 19,5 x 20,5 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Olga Stárková

    Strom života

    Položka č.: 584

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:11

    litografie, 1992, 48 x 37,5 cm, sign. PD Olga Stárková 92, 43/50, při horním okraji mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6881 Historie příhozu

  • Jaroslava Severová

    Třikrát jeden

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:06

    lept, 2000, 40 x 46 cm, sign. LD Jaroslava Severová , č. 1/90, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 12:03

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4628 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Oblé tvary

    Položka č.: 571

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:58

    litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, 45/75, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID4650 Historie příhozu

  • Různí autoři

    List k výstavě žáků Zdeňka Sklenáře

    Položka č.: 570

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:57

    litografie, 1979, 70,5 x 54,5 cm, 39/200, kolektivní práce 17 autorů, podepsáni: M. Erazim, J. Walterová, M. M. Šechtlová, M. Lesařová - Roubíčková, L. Kuklík, M. Merhautová, K. Zeman, E. Smrčinová, K. Demel, A. Laufrová, D. Havlíčková, J. Kavan, N. Čančíková, P. Melan, P. Sivko, A. Khunová, při okr…

    Aktuální cena: 808 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID802 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Jedna až dvě figury

    Položka č.: 563

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:50

    litografie, 1998, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, XX/XXX e. a., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3263 Historie příhozu

  • M. P. Rakovskij

    Kyjev, Andrijijvskij Uzviz

    Položka č.: 561

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:48

    olej, plátno, 1994, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD M. Rakovskij 94, klínový rám, malba zachycuje oblíbenou kyjevskou ulici Andrijijvskij Uzviz, na pozadí se klene Starokyjevská hora s pravoslavným barokním Chrámem sv. Ondřeje, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5653 Historie příhozu

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    Položka č.: 543

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Sinclair

    Položka č.: 549

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:36

    litografie, 2017, 29 x 17,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, 67/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Petr Ptáček

    Oilzum

    Položka č.: 548

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:35

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4289 Historie příhozu