Ivan Ouhel
(1945-2021)
Geometrie a světlo IV.
No.: 98Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
Current price: 160.000 CZK (6.667 €)
Estimate: 200 000 - 250 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Manželé
No.: 192Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Před trafikou
No.: 191Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Přiletěj češi
No.: 190Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Renčín
(1941-2017)
V laboratoři
No.: 189Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Políčka
No.: 97Auction price: 160.000 CZK (6.667 €)
olej, plátno, 2006, 120 x 170 cm, sign. vzadu I. Ouhel 06, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastější…
Jiří Sozanský
Z cyklu incident
No.: 96Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK
Svatopluk Klimeš
Korsická Macchie
No.: 95Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Estimate: 10 000 - 14 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Pastičky
No.: 188Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 22 x 26,7 cm, Text: "Vidíš, já to říkal hned na podzim, že nám myši ty pastičky v chalupě neodpustěj!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Strašná slova
No.: 187Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 21 x 27 cm, Text: "Ty jseš jedinej, od koho se ta strašná slova mohl naučit!". Na zadní straně technické poznámky z redakce., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Wabi
No.: 186Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 22 x 27,5 cm, Text: "No tak, Wabi, co ti to udělá, tak je vem na to předkolo Porty s sebou!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figura
No.: 94Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Estimate: 120 000 - 130 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Sv. Šebestian
No.: 93Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Mužské akty
No.: 92Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Oldřich Kulhánek
On vás přejde humor
No.: 91Auction price: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1986, 29,5 x 24 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, rám, č. 25/50, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Buřty
No.: 185Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 25,7 x 21 cm, Text: "Eště před chvílí tu ležely dva buřty" , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Kokot
No.: 184Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvarel, tuš, papír, 25,4 x 21,5 cm, Text: "Ko-ko ko-ko kokot" , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jan Vyčítal
(1942-2020)
Stínadla
No.: 183Auction price: 3.000 CZK (125 €)
akvarel, tuš, papír, 19,8 x 16,8 cm, Text: "Strašně bych chtěl někdy propátrat tvoje stínadla!", Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Zámecká prohlídka
No.: 182Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
akvarel, tuš, papír, 27,4 x 19,4 cm, sign. PN Neprakta, vzadu razítko Neprakta, mimo kresbu zašpiněno, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Estimate: 40 000 - 55 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Hommage Monte Verdi
No.: 84Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Antonín Dvořák, Franz Schubert
No.: 83Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Estimate: 5 000 - 7 000 CZK
Jiří Anderle
Dívka a smrt
No.: 81Auction price: 18.000 CZK (750 €)
měkký kryt, kombinovaná technika, tuš, papír, 1987, 34 x 42,3 cm, sign. PD Anderle 87, č. 1/1, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a A…
Estimate: 25 000 - 35 000 CZK
Jiří Anderle
Voják
No.: 80Auction price: 15.000 CZK (625 €)
suchá jehla, lept, mezzotinta, 1965, 50 x 29 cm, sign. DU Anderle 65, č. 23/40, PD věnování Gerdu Köhrmannovi, Kolín nad Rýnem 1970. Tento tisk pochází z pozůstalosti německého galeristy Gerda Köhrmanna, který s Anderlem dlouhá léta spolupracoval., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of p…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
No.: 180Auction price: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - C…
Estimate: 14 000 - 20 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
No.: 178Auction price: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD neprakta, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
No.: 177Auction price: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Ota Janeček
Dva kosi
No.: 175Auction price: 18.000 CZK (750 €)
akvarel, papír, 18. 11. 1949, 19 x 25 cm, rám, číslo soupisu T. Janečka 8239, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Estimate: 22 000 - 28 000 CZK
Ota Janeček
Pozdrav z Litoměřic
No.: 174Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Jozef Jankovič
(1937-2017)
Trikrát to isté
No.: 169Auction price: 8.000 CZK (334 €)
serigrafie, 1988, 55 x 93 cm, sign. DU Jankovič 88, č. 24/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Jiří Anderle
Kamasútra: El loulabi II
No.: 79Auction price: 12.000 CZK (500 €)
suchá jehla, mezzotinta, 1973, 64 x 49,5 cm, sign. DU Jiří Anderle, H.C., dole autorské věnování, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP …
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK