C. Cook
Professor Wheatstone
No.: 268090Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:52
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky,
Current price: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Sir Thomas Munro
No.: 268091Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny,
Current price: 80 CZK (4 €)
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
No.: 268780Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:56
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
No.: 268851Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:58
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University …
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Sládek
Dva muži
No.: 269420Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:00
tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, , the disciple of prof. Jiroudek
Karel Frauknecht
(1925-1994)
5. stav
No.: 269426Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:02
lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzkříšení
No.: 270438Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:04
litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Růže a čas
No.: 273966Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:06
suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna,
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
No.: 273974Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:08
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá ,
Kosina
Zátiší s ovocem
No.: 274051Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:10
tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír,
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
No.: 274115Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:12
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám,
Current price: 500 CZK (21 €)
Viktor Pešek
(1900-1986)
Zelená hora
No.: 274180Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:14
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jana Reinerová
Maják
No.: 274203Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:16
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Naďa Synecká
(1926)
Kentaur
No.: 274254Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:18
suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t.,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Radko Tomič
(1905-1988)
Dubrovník
No.: 274274Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:20
pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky,
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Petr Juřena
Uličník
No.: 274358Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:22
tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna,
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Juřena
Prší ?
No.: 274359Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:24
tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý,
Current price: 400 CZK (17 €)
Ľubomír Kotrha
(1950)
Velikonoční loupež
No.: 274360Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:26
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko,
Current price: 400 CZK (17 €)
Ľubomír Kotrha
(1950)
Tajná skrýš
No.: 274378Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:28
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko,
Current price: 500 CZK (21 €)
Pavel Kopp
Neapol
No.: 274919Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:30
fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odku…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Kopp
Praha - Karlův most
No.: 274921Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:32
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodo…
Current price: 950 CZK (40 €)
Pavel Kopp
Praha - Židovský hřbitov
No.: 274922Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:34
Current price: 950 CZK (40 €)
Marie Michaela Šechtlová
Masopust
No.: 275213Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:36
akvatinta, 26 x 21,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, a.t., , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
František Hodonský
No.: 275323Auction price: 4.400 CZK (184 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:38
watercolor, ink, paper, 2014, 54 x 36 cm, signed lower/middle Hodonský 2014, rám, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Gra…
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Václav Benedikt
Žlutý ovál
No.: 275517Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:40
lithography, 1995, 58 x 62,5 cm, signed lower/right Benedikt 95, no. 63/98, light smudge at lower right corner, upper right corner slightly bent, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague
Jiří Müller
No.: 275816Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:42
dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny,
Current price: 200 CZK (9 €)
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
No.: 276866Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:44
lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír,
Current price: 300 CZK (13 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Přízeň
No.: 276905Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:46
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Puberta
No.: 276906Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:48
tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Alena Dostálová
(1932-2011)
Pozdní příchod
No.: 276907Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:50
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)