• C. Cook

    Professor Wheatstone

    No.: 268090

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:52

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Sir Thomas Munro

    No.: 268091

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:54

    mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Žena s drakem

    No.: 268780

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:56

    suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    No.: 268851

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:58

    dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University …

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Sládek

    Dva muži

    No.: 269420

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:00

    tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, , the disciple of prof. Jiroudek

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    5. stav

    No.: 269426

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:02

    lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Vzkříšení

    No.: 270438

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:04

    litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Růže a čas

    No.: 273966

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:06

    suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna,

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    No.: 273974

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:08

    akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá ,

  • Kosina

    Zátiší s ovocem

    No.: 274051

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:10

    tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír,

  • Norval Morrisseau

    (1932-2007)

    Treat Mother

    No.: 274115

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:12

    serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Viktor Pešek

    (1900-1986)

    Zelená hora

    No.: 274180

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:14

    olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    No.: 274203

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:16

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Naďa Synecká

    (1926)

    Kentaur

    No.: 274254

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:18

    suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t.,

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Radko Tomič

    (1905-1988)

    Dubrovník

    No.: 274274

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:20

    pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Petr Juřena

    Uličník

    No.: 274358

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:22

    tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Juřena

    Prší ?

    No.: 274359

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:24

    tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Velikonoční loupež

    No.: 274360

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:26

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Ľubomír Kotrha

    (1950)

    Tajná skrýš

    No.: 274378

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:28

    tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Pavel Kopp

    Neapol

    No.: 274919

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:30

    fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odku…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    No.: 274921

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:32

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodo…

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    No.: 274922

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:34

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masopust

    No.: 275213

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:36

    akvatinta, 26 x 21,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, a.t., , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • František Hodonský

    No.: 275323

    Auction price: 4.400 CZK (184 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:38

    watercolor, ink, paper, 2014, 54 x 36 cm, signed lower/middle Hodonský 2014, rám, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 4.400 CZK (184 €)

  • Václav Benedikt

    Žlutý ovál

    No.: 275517

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:40

    lithography, 1995, 58 x 62,5 cm, signed lower/right Benedikt 95, no. 63/98, light smudge at lower right corner, upper right corner slightly bent, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

  • Jiří Müller

    No.: 275816

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:42

    dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky

    No.: 276866

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:44

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Přízeň

    No.: 276905

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:46

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Puberta

    No.: 276906

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:48

    tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Pozdní příchod

    No.: 276907

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:50

    tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)