Muž a žena

    No.: 231382

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:16

    lept, 13,8 x 9,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Mužský profil

    No.: 209409

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:17

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Prof Bartalemi

    No.: 209408

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:18

    tužka, papír, 28,6 x 22,5 cm, sign. LD Gors, pokřivený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Pilgrimage (Pouť ke svatému místu)

    No.: 237810

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:19

    lept, 18,3 x 12,1 cm, značeno LD v desce Schrader pinxt. a PD A. H. Payne sc., pasparta, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bernard van de Putte

    (1528-1580)

    Radovánky na řece Scheldě

    No.: 237843

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:20

    reprodukce, 24 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Fenela

    No.: 237809

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:21

    ocelorytina, 15,5 x 10 cm, značeno PD v desce Rybička sc., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    No.: 229870

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:22

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina s hradem

    No.: 226874

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:23

    lept, suchá jehla, 1952, 9,7 x 10,1 cm, sign. PD nečitelně 52, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    No.: 209406

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:24

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Cesta v zimě

    No.: 237740

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:25

    akvatinta, 8 x 10,8 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 34

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Tělocvičná jednota Sokol v Bzenci

    No.: 237739

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:26

    akvatinta, 1934, 7,7 x 10,4 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 34

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Slavoboj Tusar

    (1885-1950)

    Ruysbroeck podivuhodný

    No.: 226873

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:27

    dřevoryt, 15 x 9,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Bílé květy

    No.: 237796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:28

    akvarel, papír, 12 x 16 cm, sign. PD B. V. S., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouřlivý den

    No.: 237811

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:29

    dřevoryt na japanu, 1916, 14,6 x 17,7 cm, sign. PD Vik, rám, původní tisk z roku 1916, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Staroměstské náměstí

    No.: 237816

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:30

    lept, 27,5 x 21 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Malostranská mostecká věž v zimě

    No.: 237815

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:31

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alexandrov

    Flip před palácem

    No.: 231391

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:00

    lept, 2004/05, 11,6 x 9 cm, sign. Alexandrov 04,05, 29/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét mladé ženy

    No.: 237803

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 1978, 29,6 x 21,7 cm, sign. LN Bělocvětov 78, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt staré ženy

    No.: 237802

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 1965, 19,8 x 10,5 cm, sign. PN Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    No.: 206636

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:03

    tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Dítě

    No.: 206635

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:04

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie lidské nohy

    No.: 206633

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:05

    uhel, akvarel, papír, 25,3 x 40,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Usměrněná atraktivnost

    No.: 206632

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:06

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ustaraná žena

    No.: 206631

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:07

    tužka, papír, 29,2 x 20,7 cm, na zadní straně nakreslena autorem váza s květinami, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Strašidýlka

    No.: 206627

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:08

    tužka, papír, 43 x 30,3 cm, sign. PD Bělocvětov, na zadní straně kresba autora, potrhaný pravý okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž

    No.: 139648

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:09

    pencil, paper, 1940, 32 x 25,2 cm, signed RD Bělocvětov 40, paper torn near margins, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží

    No.: 226868

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:10

    litografie, 1977, 15,8 x 13,5 cm, sign. DU K Beneš 77, 92/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Daniela Benešová

    Melodie do fialova

    No.: 200045

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:11

    litografie, 20 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Graphic

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    No.: 206644

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ

    No.: 237792

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:13

    litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)