• Řehák

    Karlův most

    No.: 228282

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:46

    dřevoryt, 10 x 13,8 cm, LD značeno ve štočku Řehák, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Nečas

    Imaginace I.

    No.: 228336

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:48

    dřevořez, 1977, 14,8 x 7,8 cm, sign. PD J. Nečas 77, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    No.: 228426

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artis…

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    No.: 228433

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:52

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chlapec a pes

    No.: 228441

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:54

    dřevoryt, 19,5 x 11,8 cm, sign. PD, pasparta, zažloutlý papír, pasparta poškozena,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 228442

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:56

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Neumann

    Muž z profilu

    No.: 228529

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 21:58

    tuš, papír, 28 x 22,5 cm, sign. LD Neumann, studentská práce,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Mužská tvář

    No.: 228530

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:00

    tužka, akvarel, papír, 1920, 30,7 x 18,5 cm, sign. DU 1920 Neumann, studentská práce, papír ušpiněný,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hrušeň

    No.: 228531

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:02

    olej, karton, 28,4 x 21,4 cm, sign. LD, místy poškozeno,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Ulička

    No.: 228537

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:04

    tempera, papír, 29,5 x 41,5 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:06

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Eugen Jonáš

    Před kostelem

    No.: 228552

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:08

    lept, 27,3 x 23,3 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Krajina s řekou

    No.: 228554

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:10

    lept, 24,5 x 31,7 cm, sign. PD Ant. Majer, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. V. Hynais and H. Sweger, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    No.: 228695

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:12

    ocelorytina, 1845, 9,8 x 15,4 cm, vyryl Ch. Daumerlang, vydal G. haase, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    No.: 228766

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:14

    reliéfní grafika, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 228767

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:16

    reliéfní grafika, 17 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Bělásek černokrají

    No.: 228769

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:18

    reliéfní grafika, 13 x 20,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    No.: 228779

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:20

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    No.: 228780

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:22

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    No.: 228852

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:24

    litografie, 1974, 12 x 17 cm, sign. DU Wielgus, lehce zašpiněný, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Trumpetista a Tanečníci

    No.: 228894

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:26

    2x tužka, akvarel, pastel, papír, 10,3 x 18,7 a 19 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Znamení

    No.: 228895

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:28

    3x tužka, tuš, papír, vše 8 x 12 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Opera v Sydney

    No.: 229118

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:30

    serigrafie, 2011, 54 x 74 cm, sign. PD Matoušek, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jaroslav Válek

    Žluťásek černooký

    No.: 229126

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:32

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    No.: 229132

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:34

    litografie, 29 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, uprostřed přeloženo, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na zimní vycházce

    No.: 229163

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:36

    olej, plátno, 24 x 18,8 cm, při okrajích mírně otřepené plátno , ,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Návrh na Ex Libris Steimar Frant.

    No.: 229942

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:38

    tempera, papír, 1943, 9 x 12 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1971)

    No.: 229944

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:40

    ocelorytina, 1971, 5,6 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papír nepatrně pokrčený,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Sol lucet omnibus (PF 1980)

    No.: 229945

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:42

    litografie, 1980, 5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Havrani

    No.: 229946

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 22:44

    mědirytina, 7 x 5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)