• Paul Koruna

    Akd dívky se závojem

    No.: 239916

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:09

    bromostříbrná fotografie, 1939, 17,8 x 24 cm, monogr. na zadní straně?, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Keramika

    No.: 239917

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:10

    bromostříbrná fotografie, 39,7 x 30,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Při práci

    No.: 239918

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:11

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Maršálek

    (1939)

    No.: 239919

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:12

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Curych

    No.: 239920

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:13

    fotografie, 1968, 28,4 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Důvěrný rozhovor - Lausanne

    No.: 239921

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:14

    fotografie, 1968, 22,2 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Jana Brejchová (s Terezkou)

    No.: 239922

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:15

    fotografie, 1968, 22,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva

    No.: 239923

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:16

    fotografie, 1972, 36,7 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva (Obuvník)

    No.: 239924

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:17

    fotografie, 1972, 39,3 x 24,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    No.: 239925

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:18

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Cahoty

    No.: 239926

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:19

    bromostříbrná fotografie, 46,5 x 46 cm, sign. na zadní straně Pokorný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    No.: 239927

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:20

    bromostříbrná fotografie, 2006, 46,5 x 46 cm, sign. PD 1. 03. 06 M. Pokorný, při pravém dolním rohu pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 239928

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:21

    bromostříbrná fotografie, 15 x 40,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 239929

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:22

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    No.: 239930

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:23

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    No.: 239931

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:24

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    No.: 239932

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:25

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    No.: 239933

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:26

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    No.: 239934

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:27

    bromostříbrná fotografie, 32,5 x 12,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    No.: 239935

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:28

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 239936

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 15:29

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)