-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 2Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 3Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:02
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 4Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:03
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 5Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:04
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 6Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:05
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 7Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:06
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 8Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:07
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 9Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:08
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 10Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:09
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 11Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:10
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 12Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 13Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 04. 04. 2024 18:12
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s vejcem
No.: 3Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s fotografií
No.: 4Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s hůlkou
No.: 5Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:02
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s hůlkou II.
No.: 6Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:03
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 16,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s fotografiemi (šířka)
No.: 7Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:04
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 x 25,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sob…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí se skeletem
No.: 8Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:05
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 17,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s vějířem (barva)
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:06
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 17,4 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sob…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí - gesto (barva)
No.: 10Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:07
autorizovaný laser print A4, 1969, 18 x 24,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí a Sophi a modela slunce (barva)
No.: 11Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:08
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 23,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr a…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí - Autogram
No.: 12Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:09
autorizovaný laser print A4, 1969, 29,7 x 21 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr a…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí podepisuje grafiku
No.: 13Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:10
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s časopisem Ahoj na sobotu
No.: 14Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:11
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí s reportáží Vaclava Chocholy
No.: 15Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:12
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Salvador Dalí telefonuje
No.: 16Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:13
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Louis Armstrong
No.: 17Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:14
autorizovaný laser print A4, 1965, 17,3 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Jana Brejchová
No.: 18Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:15
autorizovaný laser print A4, 1967, 17,5 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Alén Diviš
No.: 19Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 02. 04. 2024 18:16
autorizovaný laser print A4, 1950, 17,9 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids