Pohled na kostel

    No.: 219582

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:08

    lept, 8 x 6 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Stavení

    No.: 219590

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:10

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, pasparta, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jana Kavan

    Žena v šátku

    No.: 219597

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:12

    litografie, 1986, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU JKavan 86, pasparta, č. 66/110,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

    Stavení

    No.: 219600

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:14

    olej, plátno, 19 x 27,5 cm, rám, poškozeno,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Julius Antoš

    (1886-?)

    Zima (Ukrajina)

    No.: 219951

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:16

    olej, plátno, 85 x 105 cm, sign. PD Antoš, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Karel Benetka

    Hudební matiné

    No.: 220513

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:18

    serigrafie, 14,5 x 21,5 cm, sign. DU Benetka, č. 10/25,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize S. K. Neumanna: Kniha lesů vod a strání, Ryba

    No.: 220599

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:20

    ink, akvarelle, white colour, paper, 32,5 x 23 cm, sign. RD V. Junek, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 23, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    No.: 220600

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:22

    scraped chalk, paper, 13,8 x 16,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 46, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    No.: 220601

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:24

    scraped chalk, paper, 14 x 16 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 48, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lidé v záchranném člunu (obr. 1, str. 13)

    No.: 220605

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:26

    ink, paper, 32,4 x 25,4 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 52, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Tornádo na moři (obr. 7, str. 64)

    No.: 220606

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:28

    scraped chalk, paper, 20,2 x 12,5 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 29, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke Staničič: Malý pirát, Loučení v přístavu (obr. 2, str. 16)

    No.: 220607

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:30

    scraped chalk, paper, 21 x 12,3 cm, RD monogr. VJ, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 30, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Marie Martinová

    (1922)

    Klaun a pes

    No.: 220898

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:32

    litografie, 12,4 x 7,3 cm, , studied at the Academy of Fine Arts in Prague (AVU)

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    No.: 220902

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:34

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Ptáčci

    No.: 220928

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:36

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Anna Nečasová

    No.: 220929

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:38

    lavírovaná kresba tuší, 16,7 x 11,7 cm, sign. PD Anna Nečasová, rám, zažloutlý papír, rám poškozen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Nečasová

    No.: 220932

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:40

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    No.: 185070

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:42

    gouache, paper, 1977, 29,5 x 40 cm, RD monogr. FH 77, rám

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5078 History of bids

  • František Hanák

    Horská krajina

    No.: 185072

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:44

    gouache, paper, 1976, 32 x 59 cm, RD monogr. FH 76, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    U chrámu

    No.: 185073

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:46

    pencil, gouache, paper, 40 x 30 cm, rám

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • František Hanák

    Kytice v čínské váze

    No.: 185120

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:48

    pencil, gouache, paper, 1980, 90 x 65,7 cm, RD monogr. FH 80, at the edges damaged paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Katedrála

    No.: 185123

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:50

    pencil, gouache, paper, 1983, 65,7 x 90 cm, RD monogr. FH 83, at the edges damaged paper

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    No.: 193687

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:52

    lithography, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. RD JanMěšťan 1970, No. 2/16, provenience: from the collection of Jan Mario Tomeš, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Muflon

    No.: 197722

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:54

    lithography, 30 x 18 cm, No. 178, slightly yellowed, at the edges wrinkled paper, on paper small stains

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jos. Habel

    Dravci

    No.: 198010

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:56

    litografie, 32,5 x 22 cm, Tab. 5, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Souboj v ložnici

    No.: 198344

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 20:58

    lept, 24,7 x 20 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6688 History of bids

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Portrét muže

    No.: 200795

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 21:00

    kvaš, papír, 44 x 29 cm, sign. LN M. Zezula, rám, DU věnování autora, na rámu drobné oděrky

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    No.: 200796

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 21:02

    kvaš, papír, 37 x 20 cm, sign. PD M. Zezula, rám, LD věnování: Paní Grmelové srdečně M. Zezula, na rámu drobné oděrky

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID317 History of bids

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    No.: 206564

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 21:04

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Horáček

    No.: 206567

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2019 21:06

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)