Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:00

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Boží oko

    No.: 229973

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:02

    lept, 13 x 7,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W.J. Rozendaal

    Krotitel

    No.: 229974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:04

    litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V kostele

    No.: 229978

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:06

    lept, 34,3 x 24 cm, sign. PD V. Silovský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of T…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    No.: 230059

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:08

    lithography, 31 x 19,5 cm, signed lower/middle L. Jiřincová, rám, small damages on a frame, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    No.: 230116

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:10

    pastel, paper, 1937, 46 x 58 cm, signed lower/right Karel Votlučka 1937, rám, yellowed paper, stains on a paper, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID7025 History of bids

  • Cyril Bouda

    Brno

    No.: 230343

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:12

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Jiří Chadima

    Vyšehrad

    No.: 230365

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:14

    litografie, 1973, 14,5 x 41 cm, sign. PD Chadima 73, rám, č. 48/60, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, zažloutlý papír, rám poškozen, , the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in P…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    No.: 230370

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:16

    tisk, 35 x 44 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID1265 History of bids

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Most Expensive Painting

    No.: 230371

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:18

    tisk, 39,8 x 33,7 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCLXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    No.: 230436

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:20

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Oráči

    No.: 232750

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:22

    litografie, 34 x 49 cm, sign. PD Karel Minář, po okrajích zbytky lepenky, na několika místech při okraji natrženo - nezasahuje do tisku, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, V. Bukovac, member of JUV in Prague, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVUM H…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    No.: 232752

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:24

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, , studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. Pukl at The Academy of Fine Ar…

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Ptáčci

    No.: 232753

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:26

    tuš, litografie, 6 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    No.: 232754

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:28

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje (P.F. 1990)

    No.: 232755

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:30

    litografie, 1989, 17 x 9,8 cm, sign. DU Hořánek, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Srdcová desítka (P.F.)

    No.: 232756

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:32

    suchá jehla, 1997, 11 x 7,5 cm, sign. DU,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Dubová

    Upřený pohled

    No.: 232757

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:34

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Bérová

    Ptáček

    No.: 232758

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:36

    serigrafie, 1992, 15 x 10,3 cm, sign. PD J. Bérová, na dvojlistu s přáním a pozdravem autorky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Snímání z kříže

    No.: 232759

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:38

    litografie, 15 x 5 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Mospau

    Koně

    No.: 232760

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:40

    serigrafie, 1991, 11,5 x 14,7 cm, sign. PD Mospau, při okrajích zašpiněný papír, ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klaun

    No.: 232761

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:42

    litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Listy

    No.: 232762

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:44

    litografie, 1991, 18 x 28 cm, uprostřed přeloženo,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Klauni

    No.: 232763

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:46

    litografie, 16 x 9 cm, sign. PD, nalomený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    No.: 232764

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:48

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    No.: 232765

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:50

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6878 History of bids

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    No.: 232766

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:52

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    No.: 232767

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:54

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    No.: 232768

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:56

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    No.: 232769

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:58

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)