• W. French

    The Hay Cart (Vůz na seno)

    No.: 61

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:00

    mědirytina, 15 x 13 cm, značeno. PD W. French, papír na rozích ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Frenzel

    Výklad Bible

    No.: 62

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:01

    chromolitografie, 43 x 32,5 cm, značeno LD na kameni Lith. v. Frenzel, rám, na papíře četné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • H. Gerhart

    Svatý Jan Nepomucký

    No.: 63

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:02

    kolorovaná litografie, 37,8 x 28 cm, značeno LD na kameni Druck u. Verlag b. H. Gerhart Wien, rám, při dolním okraji mimo tisk na papíře vodní skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jean Leon Gérome

    (1824-1904)

    Spolupráce

    No.: 64

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:03

    heliogravura, 21 x 30,5 cm, LD značeno v desce J.L.Gérome pxt., PD značeno v desce A.A. Morse sct, vydáno Chalcographie du Louvre, Paris, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • William Green

    (1761-1823)

    Statek v Borrowdaleu

    No.: 65

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:04

    lept, 1808, 43 x 67 cm, značeno DU Drawn and Engraved ba Willam Green and Published at Ambleside June 24. 1808., při okrajích pokrčený a natržený papír, na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • P. van Gunst

    Latimer (podle Adriana van der Werff)

    No.: 66

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:05

    mědirytina, kolem r. 1700, 31,5 x 18,5 cm, značeno LD v desce Adr. vander Werff pinx. a PD P. a Gunst Sculps., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • P. van Gunst

    Robert d Evreux (podle Adriana van der Werff)

    No.: 67

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:06

    mědirytina, kolem r. 1700, 32 x 18,5 cm, značeno LD v desce Adr. vander Werff pinx. a PD P. a Gunst Sculps., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Eduard Gurk

    (1801-1841)

    Karlovy Vary

    No.: 68

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:07

    kolorovaná litografie, 21 x 30,5 cm, značeno DU Gez. U. gest. Von Eduard Gurk, papírová pasparta, na levém dolním rohu tmavá šmouha,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Eduard Gurk

    (1801-1841)

    Mariánské lázně

    No.: 69

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:08

    kolorovaná litografie, 21 x 30,5 cm, značeno DU Gez. U. gest. Von Eduard Gurk, papírová pasparta, na horním okraji papír lehce pokrčen,

  • U. Halbreiter

    Chrám Božího hrobu

    No.: 70

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:09

    zinkografie, 19 x 11,8 cm, provedl H. Bruch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Peter von Halm

    (1854-1923)

    Münster auf der Reichenau

    No.: 71

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:10

    lept, 14 x 21,6 cm, sign. PD P. Halm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov

    No.: 72

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:11

    litografie, 19,3 x 26,5 cm, PD značeno na kameni Haun, rám, litografii provedl W. Korn, Berlín, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky,

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Zámek Blatná

    No.: 73

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:12

    litografie, 19,3 x 26,5 cm, LD značeno na kameni Haun, rám, rám lehce poškozen,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • August C. Haun

    (1815-1894)

    Zvíkov

    No.: 74

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:13

    kolorovaná litografie, 16,8 x 25 cm, značeno v desce PD Haun, rám, poškozeno, rám poškozen,

  • August Haun

    (1815-1894)

    Plzeň

    No.: 75

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:14

    litografie, 19 x 26,3 cm, značeno PD Druck v. W. Korn in Berlin; LD Gez. u lith. V. A. Haun, papírová pasparta, místy několik lehce nažloutlých flíčků,

  • T. Heawood

    Evening (Večer)

    No.: 76

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:15

    mědirytina, 12,2 x 16,5 cm, značeno. PD T. Healwood, místy zažloutlej papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • T. Heawood

    Cloud bursting

    No.: 77

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:16

    mědirytina, 12,5 x 17 cm, značeno. PD T. Healwood, papír na pravém okraji ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Křížová chodba v bývalém klášteře dominikánů v Českých Budějovicích

    No.: 78

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:17

    kolorovaná mědirytina, 15,3 x 11,7 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel Leipzig. A. Fesca sculprit, LD Jos. Hellich fecit, papír na okrajích ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Hrob knížete Vratislava u Sv.. Jiří v Praze

    No.: 79

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:18

    kolorovaná mědirytina, 8 x 12,5 cm, značeno PD, CF. Merckel se Leipzig; LD Jos. Hellich pinx. , na papíru nahnědlé flíčky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Kostel v Podvinci

    No.: 80

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:19

    mědirytina, 16 x 11,7 cm, značeno PD Aus der Kunst Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig, G. Heisinger sc.; PD Jos. Hellich fecit., velmi nepatrně pokrčený papír, levý okraj papíru lehce nažloutlý, žlutý flíček pod tiskem,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vojtěch Hellich

    (1807-1880)

    Vchod do Staré židovské školy v Praze

    No.: 81

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:20

    kolorovaná mědirytina, 15,37 x 11,8 cm, značeno LD Jos. Hellich fecit.; PD Aus der kunst-Anstalt v. C. F. Merckel, Leipzig C, Heisinger sc., papír na okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Joseph Adalbert Hellich

    (1807/10-1870)

    V doprovodu andělů

    No.: 82

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:21

    mědirytina, 22 x 16,7 cm, značeno LD J. A. Hellich inv. et pinx., PD C. Wiesner sc., nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Johann Georg Hertel

    (1700-1775)

    Starší muž

    No.: 83

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:22

    ocelorytina, 14,5 x 12 cm, značeno v desce PD J. G. Hertel exc. AV, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Johann Georg Hertel

    Konvolut grafik

    No.: 84

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:23

    4x mědirytina, 18. století, 25 x 18,5 cm, značeno v desce, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Blasius Höfel

    (1792-1863)

    Ach Vater! der Schöne Morgen

    No.: 85

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:24

    ocelorytina, 10,9 x 6,6 cm, značeno v desce PD Bl. Höfel sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Holar

    (1607-1677)

    Theatrum Mulieribus

    No.: 86

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:25

    5 x lept, 1640, 4 x značeno v desce Hollar 1640, poškozeno, zažloutlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a lev

    No.: 87

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:26

    mědirytina, 1665, 22,2 x 15,3 cm, značeno Du v desce Hollar fec. 1665, rám , ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 387, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a ovce

    No.: 88

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:27

    mědirytina, 22 x 16,4 cm, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, papír místy zažloutlý, pravý horní roh pokrčený,

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Poprava Thomase Earla v Toweru v Londýně

    No.: 89

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:28

    mědirytina, 18,5 x 26 cm, značeno monogr. PL WH, papírová pasparta, papír v středě přeložen,

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bonavontvr Peeters

    No.: 90

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 24. 10. 2019 11:29

    rytina, kolem 1650, 16 x 11 cm, značeno LD Ionnes Meyssen pinxit et excudit. a PD W. Hollar fecit, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (104 €)