On-line auction

auction history

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    No.: 197301

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:39

    engraving, 26 x 21 cm, RD sign. on board Gio Batta Mercati F., rám, draft of engraving by Pietro da Cortona (1596-1669) , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    No.: 196735

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:38

    etching, 1938, 32,3 x 25 cm, sign. RD Ar. Nauman, No. 77/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    No.: 196734

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:37

    colour lithography, 15 x 21 cm, LD signed on stone Arno Nauman, rám, on frame small damage, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    No.: 196341

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:36

    oil, cardboard, 32 x 28 cm, sign. RD J. Pavlíček, rám, back stamp: Union works of painters of young generation Prague, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    No.: 196325

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:35

    oil, cardboard, 25 x 34 cm, sign. RD Knyttl, rám, on frame small scratches, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. B. Popovic and M. Milanovic

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    No.: 195978

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:34

    etching, 15,8 x 15,5 cm, signed RD JA. Alex, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Dáma v kočáru

    No.: 195966

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:33

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Johann Georg podle Hamilton de

    (1672-1737)

    Holandská škola

    No.: 195965

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:32

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    No.: 195961

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:31

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    No.: 195960

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:30

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, m…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Pozdrav Janu Zrzavému

    No.: 195788

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:29

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:28

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    No.: 191896

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:27

    lept, 5,2 x 8,3 cm, sign. PD JA Alex, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • monogramista PS

    Z Tater

    No.: 191503

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:26

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    No.: 191501

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:25

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    No.: 191499

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hol…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    No.: 191498

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:23

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    No.: 191495

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:22

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairm…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Beethovenův dům ve Vídni

    No.: 191494

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:21

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • J. Hluboš

    Pohled na Prahu

    No.: 191277

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:20

    etching, 1925, 23 x 29,5 cm, signed RD Hluboš, rám, yellowed paper, spots on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Patníky, kašny a kandelábry

    No.: 190913

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:19

    9x dry point, 2004, 14,9 x 9,8 cm, sign. DM Karel Chaba 04, no. 18/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Drak

    No.: 190912

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:18

    etching, 20 x 14,7 cm, sign. RD Karel Chaba, No. 55/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Karel Chaba

    (1925)

    Kašna s továrnou v pozadí

    No.: 190911

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:17

    etching, 1982, 21,3 x 18,3 cm, sign. RD Karel Chaba 82, lightly dirty paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Běžící kůň

    No.: 189348

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:16

    lept, 5,1 x 5,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Decameron rerum Amoris

    No.: 189166

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:15

    2x lept, 1973, 25,8 x 16,7 cm, sign. PD Jiřina Klimentová 73, č. 2/20, při okrajích zašpiněný, pozrtžený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Vesnice v zimě

    No.: 188901

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:14

    dřevoryt, 1919, 25,8 x 19 cm, sign. PD Karel Tondl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty of Philosophy - Charles University …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Kameník

    Na řepě

    No.: 188886

    Auction price: 290 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:13

    lept, akvatinta, 13,5 x 12,7 cm, LD značeno v desce AK, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 290 CZK (12 €)

    Krtek fotbalista

    No.: 187259

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:12

    tuš, akvarel, papír, 1992, 11,5 x 9 cm, sign. PD JAS 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Profil muže

    No.: 186654

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:11

    tužka, papír, 1954, 25,5 x 18,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    No.: 186606

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 15:10

    Current price: 300 CZK (12 €)